Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Choć 13 dominowała w tegorocznym konkursie miesięcznika \"Meble Plus\" (produkty zgłaszane były w 13 kategoriach, wręczenie nagród odbyło się 13 stycznia), to w żadnym razie nie była ona pechowa dla firmy Roca Polska czy Elita. Pierwsza z firm w kategorii \"meble łazienkowe\" otrzymała tytuł \"Meble Plus - Produkt 2004\", druga - wyróżnienie.

Nagrodzonym zestawem firmy Roca jest \"Flash\". Ujął on jury szeroką gamą elementów, lekkością konstrukcji, dostosowaniem naturalnych materiałów do warunków panujących w łazience oraz uniwersalnym wzornictwem. Nagrodę dla firmy Roca odebrała Klaudia Bączek, specjalista do spraw marketingu w Roca Polska.

Wyróżnionymi meblami Elity jest zestaw Aluminium utrzymany w nowoczesnej stylistyce. Meble wykonane są z płyty wiórowej, nóżki mebli i ramy drzwiczek wykonane są z aluminium, wypełnieniem jest matowe szkło.

Podobnie jak w ubiegłym roku do konkursu \"Mebli Plus\" mogli zgłaszać się także producenci półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Wyróżnienia dla tych produktów to ważny sygnał dla producentów mebli - wszak dobre materiały i półprodukty to baza ich sukcesu.

Druga edycja konkursu miesięcznika \"Meble Plus\" cieszyła się zainteresowaniem producentów. Przed rokiem 60 firm zgłosiło 140 produktów, tym razem 80 producentów i dystrybutorów rekomendowało 230 wyrobów.

Podobnie jak w ubiegłym roku konkursowi towarzyszył katalog przygotowany jako samodzielne wydawnictwo. Zostały w nim zaprezentowane produkty nagrodzone oraz te, które - zdaniem redakcji - warte są wyróżnienia. Wśród tych ostatnich są m.in. meble łazienkowe produkowane przez firmy: Deftrans (zestaw Azur i Michałek Plus), Elita (seria Brzoza i Majus 55) oraz dwa zestawy Roca - Regata i Senso.

Podobnie jak w ubiegłym roku rozdanie tytułów odbyło się w Galerii Opera w Warszawie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA