Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wśród 159 firm nagrodzonych w IX edycji \"Medalu Europejskiego dla Wyrobów\" tradycyjnie już znalazło się kilka firm z branży łazienkowej. Krakowska Fabryka Armatur SA została uhonorowana za rodzinę baterii jednouchwytowych serii Granit, zaś firma Kreisel Technika Budowlana (to już trzeci \"Medal Europejski\" tej firmy) za zaprawę do spoinowania Fuga de Lux - Impresja.

Medale otrzymały również firmy Marmorin za serię umywalek dolomitowych oraz Ferro za zawory kulowe z rączką KP.

Uroczyste wręczenie medali i dyplomów laureatom IX edycji \"Medalu Europejskiego dla Wyrobów\" odbyło się 28 października br. w siedzibie Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Wręczenia nagród dokonali Józef Oleksy, marszałek Sejmu RP oraz Marek Goliszewski, przewodniczący BCC.

\"Medal Europejski\" to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie, którego celem jest wyróżnienie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski. To również forma rekomendacji wystawiana nagrodzonym produktom i usługom przez najważniejszą instytucję ds. Unii Europejskiej - Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

- Wyróżnienie jest dowodem, że produkty marki Kreisel spełniają wszelkie standardy europejskie. Mamy nadzieję, że tego typu nagrody przekonają do naszych produktów nie tylko klientów w Polsce, ale także na Wschodzie, gdzie prowadzimy intensywne działania handlowe - powiedział Krzysztof Baran, dyrektor marketingu w firmie Kreisel Technika Budowlana.

Od 2000 r. wyróżnienie przyznawane jest co pół roku w dwóch równoprawnych edycjach: \"Medal Europejski dla Wyrobów\" i \"Medal Europejski dla Usług\". Nominowany wyrób lub usługa musi spełniać wymagane prawem unijnym normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA