Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Sławomir Frąckowiak - prezes zarządu Opoczno S.A. został finalistą konkursu \"Menedżer Roku 2004\", organizowanego przez Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce - jedną z czołowych polskich organizacji skupiających ludzi biznesu. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 11 kwietnia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Spośród przeszło 100 zgłoszonych do konkursu polskich szefów firm, do ścisłej czołówki zakwalifikowano 7 finalistów. Sławomir Frąckowiak został wyróżniony za konsekwentnie realizowaną politykę rozwoju Opoczno S.A. i bardzo dobre wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Konkurs odbył się już po raz dziewiąty. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik \"Wprost\" i dziennik \"Puls Biznesu\". Jury konkursu składa się m.in. z takich osobistości jak: prof. Krzysztof Obłój, prof. Witold Orlowski, Wiesław Rozłucki oraz inni.

Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce powstało w roku 1994, jako organizacja skupiająca przedstawicieli kadry zarządzającej firm działających na terenie Polski. W odróżnieniu od innych organizacji biznesowych, członkami stowarzyszenia są kontraktowi menedżerowie, osoby zarządzające powierzonym im majątkiem, a nie właściciele firm. Jedną z form działalności stowarzyszenia są spotkania ze znanymi osobami z życia ekonomicznego i politycznego. Wymiana poglądów i dyskusje sprzyjają powstawaniu inicjatyw niezbędnych dla uaktywnienia polskiej gospodarki. Stowarzyszenie jest miejscem wymiany praktycznych umiejętności w zarządzaniu przedsiębiorstwami i propagowania etyki i kultury w prowadzeniu biznesu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA