Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Linia „Tara” firmy Dornbracht to znana wszystkim klasyczna kolekcja, która już od ponad dekady stanowi ideał nowoczesnego wzornictwa. Teraz dołącza do niej „Tara.” – czyli nowa, udoskonalona kolekcja klasyki.
- Najważniejsze w pracy nad nowym projektem było dopracowanie detali klasycznej linii „Tara” z zachowaniem jej znakomitego i cieszącego się powszechnym uznaniem stylu – wyjaśnia Andreas Dornbracht, dyrektor zarządzający firmy Aloys F. Dornbracht. – Nowa „Tara.” jest konsekwentną kontynuacją obranego przez nas kierunku, a jednocześnie jego współczesną interpretacją. Dokonaliśmy wielu drobnych modyfikacji projektowych, technologicznych i wykończeniowych, dzięki którym otrzymaliśmy kolekcję jeszcze doskonalszą.
Istotą zmian było zaprojektowanie wyraźnie smuklejszej i bardziej wertykalnej linii armatury. Osiągnięto to zmniejszając średnicę uchwytów i rozet, poprawiając geometrię uchwytów krzyżowych oraz wydłużając o kilka milimetrów linię wylewki. Wizytówką kolekcji „Tara.” jest specjalna edycja armatury w dwóch oryginalnych kolorach powłok – białej („Tara. White Edition”) i czarnej („Tara. Black Edition”). Aksamitne w dotyku wykończenie, kontrastowe barwy i niezmienne kształty „Tara.” to połączenie efektownej klasyki z najnowszymi trendami we wzornictwie armatury.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA