Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Krakowski salon firmy Fuga przy ul. Wadowickiej zmienił swój wygląd. Nowe wnętrza firma pokazała po raz pierwszy podczas uroczystości, która odbyła się 22 lipca br.

Przebudowie uległa cała powierzchnia ekspozycji, czyli 360 m2. Jako pierwsi \"nowy\" salon zobaczyli architekci wnętrz, kontrahenci i kluczowi klienci Fugi oraz osoby współpracujące z firmą. Z zaproszenia skorzystało prawie 70 osób. Uroczystość poprowadzili właściciele firmy Fuga - Bożena i Henryk Breksa.

Poprzednia aranżacja salonu utrzymana była w klasycznym stylu, nowa jest na wskroś nowoczesna - ceramika łączona jest w niej ze szkłem, drewnem, metalem. Ale cechą charakterystyczną nowego wizerunku salonu Fugi jest to, że płytki ceramiczne pokazane zostały w przestrzeni porządkowanej przez bryły określane mianem słupów milowych oraz to, że w ofercie firmy pojawiło się wyposażenie łazienek.

Niezwykły klimat tworzy umieszczone we wnętrzu słupów światło rozjaśniające ekspozycję i eksponujące produkt. Autorką pomysłu jest arch. Beata Cyganiewicz. Idei do aranżacji dostarczyły m.in. ostatnie targi branżowe w Bolonii i Mediolanie, a także sala ekspozycyjna firmy Iris Ceramica w Modenie.

W nowych aranżacjach znaleźć można wiele nowości, m.in. metalizowane płytki Metal Line oraz kolekcję Petra Aeterna z firmy Iris Ceramica, nowoczesne mozaiki Appiani, nowe wzory płytek z fabryki Del Conca oraz łazienkę Citterio firmy Axor Hansgrohe i in.

Krakowska Fuga jest oficjalnym przedstawicielem włoskiej firmy Iris Ceramica w południowej Polsce. Firma została założona w 1991 roku, natomiast salon płytek ceramicznych przy ul. Wadowickiej został otwarty w drugiej połowie 2002 r.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA