Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Meble 21 zakończyła prace nad wprowadzeniem na rynek nowej marki mebli łazienkowych Mirano. Od lipca meble te dostępne są w sieciach sprzedaży Castoramy i Leroy Merlin.
Mirano to marka mebli łazienkowych, które łączą klasyczną formę z nowoczesnym wzornictwem. Stworzenie nowej marki było jednym z elementów całościowych działań strategicznych i rebrandingowych, przeprowadzonych w tym roku przez firmę Meble 21 - producenta mebli łazienkowych i biurowych. Mirano ma wzmocnić wizerunek firmy i umożliwić jej dalszy rozwój na rynkach europejskich i rynku rosyjskim.
W ramach rebrandingu powstał także odrębny serwis internetowy www.mirano.pl poświęcony wyłącznie meblom łazienkowym. Atutem serwisu jest atrakcyjna szata graficzna, przejrzysta nawigacja oraz bogato ilustrowany zdjęciami katalog produktów, w którym podano wymiary pojedynczych elementów. Strona jest stale aktualizowana – dostępne są na niej informacje na temat bieżących wydarzeń i otrzymanych nagród.
Firma Meble 21 to przedsiębiorstwo rodzinne istniejące od 1990 roku. Produkuje wysokiej jakości meble łazienkowe i meble biurowe przeznaczone dla użytkowników indywidualnych i instytucji.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA