Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pracownia Projektowa Dragon Art funkcjonuje od listopada 2006 roku, zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu architektury wnętrz (zarówno prywatnych jak i publicznych), projektowaniem mebli oraz wzornictwem przemysłowym.

Głównym założeniem pracowni jest funkcjonalność i prostota, co przekłada się na czystość formy i dbałość o detale, które wraz ze światłem budują nastrój wnętrza.
– Z przestrzeni staramy się wyeliminować zbędne elementy, aby nadać wnętrzom nowy charakter i  proporcje, przy których jest możliwe ich optymalne wykorzystanie. Często w swoich projektach wykorzystujemy nowe rozwiązania zarówno architektoniczne jak i dekoracyjne, nadając im nowe formy i funkcje. Nie zamykamy się na nowości i trendy, dostosowując je do własnych potrzeb i potrzeb naszych klientów, żeby mogły się stać ponadczasowe – stwierdza Anna Maria Sokołowska, właścicielka studia.
Dragon Art to także połączenie doświadczenia i rozległej wiedzy architekta z wrażliwością projektanta wnętrz, co w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia prace. Przy czym daje możliwość stworzenia niebanalnych aranżacji, ale również rozwiązywania na bieżąco problemów natury architektoniczno-budowlanej. Długoletnie doświadczenie przy projektach indywidualnych oraz przy prestiżowych realizacjach w biurach architektonicznych pozwoliło stworzyć pracownie na miarę potrzeb współczesnego klienta. Każde wnętrze dostosowane jest do oczekiwań i stylu życia jego właściciela, ze szczególną dbałością o potrzeby i sugestie klienta. Projekty prowadzone są od etapu koncepcji, poprzez projekt wykonawczy i nadzór autorski nad realizacją. Współpraca prowadzona jest ze specjalistami z różnych branż: instalatorzy, konstruktorzy, nadzór budowlany, ekipy wykonawcze tak, aby tworzenie wnętrza miało swoje solidne podstawy podbudowane doświadczeniem i profesjonalizmem. W dorobku studia znajdują się projekty wnętrz mieszkalnych dla klientów indywidualnych, wnętrza modelowe dla deweloperów oraz wnętrza użyteczności publicznej, realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, a także w Warszawie, Elblągu i Olsztynie.                      (MSZ)

Założycielem i głównym projektantem Pracowni Projektowej Dragon Art jest mgr inż. arch. Anna Maria Sokołowska, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Od 5 lat zawodowo zajmuje się architekturą wnętrz, przez 3 lata również projektowaniem architektonicznym, z zakresu architektury mieszkaniowej. W tym czasie zrealizowanych zostało kilkadziesiąt  projektów wnętrz, projekty domów jednorodzinnych i budynków mieszkalnych. Architekt z powołania, z pasji i życiowej miłości do architektury, pięknego designu i funkcjonalnych rozwiązań.

Pracownia Projektowa Dragon Art
Anna Maria Sokołowska
ul. Gen. J. Hallera 8/2
81-427 Gdynia
tel. 058 7321705, fax 058 7321706
tel.kom. 0 660 769 062, 781 787 472
www.dragonart.com.pl
biuro@dragonart.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA