Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Teraz każdy posiadacz smartphona lub tableta może mieć dostęp do wszystkich informacji produktowych i firmowych Sanitec Koło. Dzięki temu osoby, którym takie dane są niezbędne łatwiej i szybciej z nich skorzystają.
Umożliwia to aplikacja KOŁO, którą można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepie z aplikacjami – odpowiednio - Google Play i AppStore. Jej struktura jest przejrzysta i funkcjonalna. Użytkownik może skorzystać ze skatalogowanych przeglądów produktów lub wyszukać modele z danej kategorii. Każdy produkt zawiera pełen opis z ceną, rysunki techniczne oraz zdjęcia. Instrukcje montażu przydadzą się nie tylko profesjonalistom, ale także osobom, które chcą np. samodzielnie zamontować wannę.
W zakładce „dystrybutorzy” jest lista wszystkich sklepów, gdzie można kupić wyroby oferowane przez Sanitec Koło. Geolokalizacja umożliwia sprawdzenie adresu punktu sprzedaży znajdującego się najbliżej miejsca, w którym użytkownik aktualnie się znajduje. Wskazanie położenia sklepu na mapie ułatwi trafienie pod określony adres. Aplikacja jest zintegrowana z kanałem YouTube, na którym można mieć dostęp do najnowszych filmów Koło.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA