Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowy produkt marki Keramag został wprowadzony na polski rynek z kompleksową oprawą informacyjną. Premiera łazienki F1 obudowana została nie tylko prezentacją przygotowaną dla architektów i dziennikarzy pism branżowych i wnętrzarskich, ale też specjalnym serwisem internetowym. Specjalny pokaz nowej serii odbył się 30 marca w salonie ekspozycyjnym Sanitec Koło w Warszawie. Zaproszeni goście mogli zobaczyć m.in. jak powstawała ceramika F1 i skąd projektanci czerpali inspiracje do jej tworzenia.

Łazienka F1 została zaprojektowana przez F.A. Porsche Design na zamówienie firm Keramag i Grohe. Współpraca z tym studiem projektowym, w Polsce najbardziej znanym z projektowania samochodów wyścigowych, zaowocowała modną geometryczną formą i dynamicznym kształtem. Rozwiązania zastosowane w tym produkcie firma Sanitec Koło szczegółowo przybliżyła w specjalnie stworzonym serwisie internetowym http://f1.saniteckolo.com. Wirtualną prezentację otwiera galeria zdjęć i katalog produktów. Każdy element łazienki F1 zaprezentowano na kartach katalogowych określając wymiary, wagę i możliwość łączenia ze sobą poszczególnych komponentów. Dostępne są zdjęcia, rysunki techniczne i modele ceramiki w wariantach 2D i 3D, w formatach AutoCad i 3D Studio. Prezentacja przygotowana została w siedmiu wersjach językowych.

- Żadna z dotychczasowych serii wprowadzanych na rynek nie była tak mocno promowana - mówi Adrian Burzyk dyrektor ds. inwestycji. - Te szczególne zabiegi promocyjne wynikają z niezwykłości produktu. Jest to ceramika designerska i luksusowa. Ceramika, która jest wynikiem ponad 30-letniej pracy Studia Porsche nad linearnymi, prostymi kształtami podporządkowanymi funkcjonalizmowi i wygodzie użytkowników.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA