Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 18 do 31 maja internauci mogą głosować na prace zgłoszone do internetowej części XI edycji konkursu dla architektów zorganizowanego przez Sanitec KOŁO i PKP SA. Wyróżnienie internautów i nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł otrzyma projekt, który zdobędzie największą liczbę głosów.
Uczestnicy konkursu „Projekt Łazienki 2009”, którzy wysłali wcześniej do organizatorów projekty na planszach, mogli również zgłosić swoje prace do oceny przez internautów. Do 15 maja projekty mogły być nadsyłane i edytowane na serwisie www.konkurskolo.pl.
- Ponieważ konkurs ma charakter ogólnospołeczny, chcemy aby jak najwięcej osób mogło ocenić zgłoszone do niego prace. Do końca maja internauci będą oceniać umieszczone na stronie propozycje aranżacji toalet i przyznawać punkty. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy konkursu internetowego nastąpi 10 czerwca, natomiast wszystkie zamieszczone na serwisie prace będzie można oglądać jeszcze do końca roku - mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej Sanitec Koło. – Ciekawe, czy werdykt Internautów będzie identyczny z tym, który 10 czerwca ogłosi Jury konkursu. To właśnie ten, wytypowany przez Jury koncept, ma być realizowany przez PKP w niedalekiej przyszłości.
W tegorocznej edycji przedmiotem konkursu jest projekt na aranżację wnętrz trzech toalet na Dworcu Centralnym w Warszawie – łazienka dla podróżnych z pełnym węzłem sanitarnym, kącik dla  matki z dzieckiem oraz miejsce dla osób niepełnosprawnych. Autorzy projektów  szczególną uwagę musieli zwrócić na funkcjonalność, estetykę i energooszczędność zaproponowanych rozwiązań.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA