Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grupa Paradyż wprowadziła na polski rynek nową ekskluzywną markę płytek ceramicznych – My Way.
Pod marką My Way promowane będą produkty wysokiej jakości, wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i szerokim wachlarzem zastosowań. Będą one produkowane przy wykorzystaniu nowatorskiej technologii druku cyfrowego. Grupa Paradyż dysponuje nią, jako jedyny producent płytek ceramicznych w Polsce i jeden z niewielu na świecie.
Istotą innowacyjności tej technologii jest możliwość naniesienia dowolnej grafiki na każdą powierzchnię płytki, również strukturalną. Dzięki wykorzystaniu druku cyfrowego obraz na płytce jest bardzo dokładny, a kolorystyka znacznie bogatsza. Efekty wzornicze wykonane tą technologią są niemożliwe do osiągnięcia przy wykorzystaniu tradycyjnych technik.
Pierwszym produktem promowanym w ramach marki My Way jest kolekcja „Tender/Way”. Utrzymane w duchu minimalizmu płytki są uzupełnione i skonkretyzowane przez kolorowe panele oraz szklane dekoracje. Żywe tony koloru swobodnie płynące wzdłuż płytki przenikają się wzajemnie i tworzą dynamiczną kompozycję, która wzbogaca wnętrze oryginalną grafiką. Pofalowana, strukturalna powierzchnia płytki z połączeniu z precyzyjną grafiką i wielkim formatem dają bardzo ciekawy efekt.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA