Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Łazienka jest szczególnym miejscem w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem udają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę przed drzwiami. Czas oczekiwania ciągnie się w nieskończoność, a nasz ukochany współlokator nalewa dopiero wodę do wanny. I co dalej?

Rozwiązaniem tego problemu może być wydzielenie w łazience części kąpielowej. Działająca na polskim rynku od 1991 roku firma Adah z Andrychowa produkująca drążki do zasłon łazienkowych proponuje rozwiązanie szybkie i estetyczne. Montując drążek rozprężny, kątowy lub łukowy oraz zasłonę prysznicową uzyskujemy tanim sposobem oddzielenie części kąpielowej od reszty łazienki. Dzięki temu możemy również oszczędzać zużycie wody, zmniejszyć koszt wytworzenia ciepłej wody oraz odprowadzenia ścieków. I na koniec - dosyć kłopotu z wycieraniem mokrych posadzek w łazience!

Dzięki różnorodności wyrobów oferowanych przez firmę Adah istnieje możliwość dopasowania kształtu, wymiarów i koloru drążka oraz zasłon do większości łazienek. Klientom mającym w swej łazience np. dwie ściany równoległe na końcach wanny czy natrysku, jesteśmy w stanie w ciągu zaledwie 3 minut zamontować drążek rozprężny z zasłoną o zakresie rozpiętości od 70 do 250 cm (zakresy drążków z płynną regulacją: 70-110 cm, 105-180 cm, 140-250 cm). I to bez konieczności wiercenia otworów. W przypadku gdy wanna (brodzik) stoi w narożniku, stosujemy drążek kątowy 90x90 cm lub uniwersalny kątowy. Niezbędne są tu jednak wiercenia otworów pod kołki mocujące. Dla stabilizacji mocowania narożnika drążka kątowego proponujemy podwieszenie drążka kątowego do sufitu.

W łazienkach coraz częściej stosuje się dziś wanny narożne, półokrągłe. Dla nich producent - firma Adah - przewidział drążki łukowe symetryczne (80x80 cm, 90x90 cm, 120x120 cm,140x140 cm, 150x150 cm) oraz asymetryczne (105x120 cm, 105x140 cm, 105x150 cm). Drążki produkowane są w dwóch wersjach grubości: 28 mm (w kolorach: biały, srebrny polerowany, srebrny anoda, popielaty, jasnobeżowy, jasnoniebieski, różowy, czerwony, brązowy) oraz 20 mm (w kolorach: biały, srebrny polerowany, srebrny anoda).

W 2003 roku firma Adah rozszerzyła swoją ofertę produkcji o półki narożne do łazienek, które montowane rozprężnie w rogu łazienki pozwalają na dużą oszczędność miejsca. Produkowane są one w dwóch wersjach: półka Anna do zastosowania w narożniku natrysku lub nad wanną z czterema plastikowymi półkami oraz półka Ewa, która oprócz trzech półek posiada także trzy wieszaki na ręczniki.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA