Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma CWS-boco Polska nie ustaje w angażowaniu się w działalność edukacyjną w sferze toalet publicznych w Polsce. W ramach finałowej edycji kampanii edukacyjnej Toaleta2012.pl, której przewodnią ideę opisano hasłem „2012 toalet na 2012 rok!”, na stronie internetowej kampanii: www.toaleta2012.pl rozpoczęto liczenie czystych i dobrze wyposażonych toalet w 4 miastach goszczących uczestników EURO 2012. Licznik toalet wystartował 7 czerwca br., czyli równo rok przed mistrzostwami. Na 300 dni przed EURO 2012 zgłoszono 102 toalety na wysokim poziomie, zaś na początku września licznik pokazywał 162 takie toalety. Czy to wystarczy dla tysięcy turystów, którzy odwiedzą nasz kraj w przyszłym roku? Przekonamy się o tym za niepełna 8 miesięcy.
Dwa miesiące po starcie licznika, 9 września, firma zainaugurowała konkurs ,,Moje miasto, moje toalety”. W jego ramach mieszkańcy Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia mogą szukać najlepszych toalet publicznych w swoich miastach i robić im zdjęcia. W każdym mieście zostanie wytypowanych 2 zwycięzców – właściciel najlepszej toalety oraz autor zdjęcia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 listopada, w Światowy Dzień Toalet.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dodać wpis do bloga na portalu Moje Miasto (lokalna edycja zależy od miasta, w jakim użytkownik mieszka) wraz z galerią przynajmniej trzech zdjęć na temat: „Moje Miasto, moje toalety” pokazujących wybraną toaletę w danym mieście. Zdjęcia można nadsyłać do 12 listopada bieżącego roku. Autorzy zwycięskich zdjęć otrzymają aparaty Fujifilm, a właściciele przedstawionych na zdjęciach toalet – wyposażenie w urządzenia higieny lub inne produkty czy usługi CWS–boco za kwotę do 3000 zł.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA