Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
24 kwietnia na torze Częstochowa – Wyrazów klienci firmy Dospel wzięli udział w wyścigu DOSPEL Rally eXtreme. To dopiero pierwsza z serii podobnych imprez, współorganizowanych przez firmy Dospel i Berlüf.
Tego dnia na torze wystartowało 10 najlepszych klientów firmy Dospel z województw lubelskiego i podkarpackiego. Przygotowano dla nich samochód BMW E46 z silnikiem o pojemności 2 l. i mocy 180 km. Na mecie zawodników oczekiwał Brand Manager firmy Dospel, Roman Jeziorski, który ze stoperem w ręce śledził uciekające sekundy. Trzech najlepszych zawodników otrzymało puchary, zaś pozostałym wręczono dyplomy uczestnictwa.
Kolejną część dnia zaproszeni goście spędzili w hotelu Embargo w Częstochowie, gdzie wzięli udział w prezentacji nowych produktów marki Dospel oraz jej niemieckiego partnera handlowego i współorganizatora imprezy, firmy Berlüf. Przedsiębiorstwa podpisały umowę o współpracy pod koniec 2008 roku. W jej wyniku polska firma stała się jedynym dystrybutorem produktów Berlüf na świecie. Dzień zakończył się wspólną, uroczystą kolacją, podczas której wymieniano się wrażeniami z rajdowej imprezy.
Kolejne starcie rajdowe, w którym udział wzięli klienci Dospela z kolejnych województw, odbyło się 8 maja. Organizatorzy zaplanowali ogółem 10 takich spotkań. W trakcie ostatniej, podsumowującej imprezy wyłonieni zostaną ostateczni zwycięzcy DOSPEL Rally eXtreme.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA