Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Roca jest tegorocznym laureatem Design Management Europe Award – międzynarodowej nagrody przyznawanej w kategorii designu firmom, które potrafią połączyć innowacyjność z biznesem.
W ostatniej edycji konkursu, która odbyła się jesienią podczas Festiwalu Designu w Cardiff, nagroda DME przypadła między innymi firmie Roca w kategorii dużych przedsiębiorstw. Wyróżnienie to dowodzi, że w działaniach na tak dużą skalę, jak te realizowane przez Roca, można nie tylko zachować wysokie standardy projektowania, ale również je promować.
Do konkursu stają firmy z 27 państw członkowskich Unii Europejskiej oraz krajów kandydujących. Jury składa się z ośmiu członków z różnych części świata, reprezentujących szeroko rozumiany świat biznesu, ekonomii, marketingu, a także designu. W skład tego gremium wchodzą m.in. Stephen Colon (Managing Director, Design & Marketing Management), dr Erik Jan Hultink (wykładowca na Politechnice w Delft), Anna Wróblewska (magazyn „Vox design”), dr Thomas Lockwood (President, DMI) oraz Sir George Cox (Chair of the Board, Warwick Business School). Jury wybiera zawsze projekty innowacyjne, stawiające na połączenie strategii biznesowej z twórczym wzornictwem, na wybieganie w przyszłość i perspektywiczne myślenie.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA