Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

22 stycznia br. w trakcie targów Budma w Poznaniu zostały ogłoszone wyniki pierwszej edycji konkursu \"Polski Kupiec Roku 2003\", którego organizatorem jest Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Obecnie konkurs dotyczy wyłącznie branży budowlanej, w kolejnych latach organizatorzy planują poszerzyć go o kolejne branże, m.in. przemysłową i motoryzacyjną.

W gronie 20 kupców - laureatów konkursu \"Polski Kupiec Roku 2003\" znalazło się 12 przedsiębiorstw należących do Grupy Polskie Składy Budowlane. Pozostali laureaci to PBH Alfa z Koszalina, Budmar Judkowiak z Baranowa, Cortina z Białegostoku, Eko Materiały Budowlane z Przywar, PUH Krokus z Głubczyc, Wytwórnia Materiałów Budowlanych i Elementów Betonowych Matbet-Bis z Wysogotowa, PH M&M z Jastrzębia Zdroju, Zakład Obrotu Materiałami Budowlanymi Zombud z Krzemieniewa.

Celem konkursu jest promowanie najlepszych polskich kupców działających w branży budowlanej, ich profesjonalizmu, przedsiębiorczości oraz działań przybliżających polską gospodarkę do zasad obowiązujących w strukturach Unii Europejskiej. Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem wicepremiera, Ministra Infrastruktury oraz prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, a jego współorganizatorami są: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Grupa Polskie Składy Budowlane oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa.

Konkurs jest kontynuacją organizowanych od 1996 r. przez Stowarzyszenie im. E. Kwiatkowskiego konkursów o tytuły \"Kupców Roku\" w poszczególnych regionach.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA