Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Z tym hasłem Kludi wprowadza na rynek nowe elementy wyposażenia łazienki i kuchni. Podążając za zmieniającymi się trendami i spełniając oczekiwania użytkowników producent nie zapomina o funkcjonalności i najwyższej jakości, z którą niezmiennie kojarzy się marka Kludi.

ZENTA. To nowa seria baterii łazienkowych, których kształt jest połączeniem przeciwstawnych brył koła i kwadratu. Takie stylistyczne rozwiązanie umożliwia zastosowanie armatury \"Zenta\" w różnorodnych łazienkowych koncepcjach stylistycznych. Nowe baterie posiadają również szereg zalet użytkowych: płaski kształt baterii prysznicowej oszczędza miejsce nawet w małych kabinach natryskowych. Dodatkowo baterie umywalkowe \"Zenta\" zostały wyposażone w specjalny perlator s-pointer umożliwiający regulację kąta strumienia wody.
W skład serii wchodzą również baterie termostatyczne (wannowo-natryskowa i natryskowa). Można je kupić oddzielnie jak również w gotowych kompletach \"Zenta Shower Duo\" wraz z zestawem natryskowym. Bogaty wachlarz rozwiązań prysznicowych - m.in. kolumna natryskowa z górną głowicą talerzową stanowi idealne dopełnienie całego programu.

BOZZ. Kolejna nowa seria w ofercie Kludi obejmuje kolekcję armatury zarówno dla łazienki, jak i kuchni. Baterie \"Bozz\" charakteryzują się zwartą bryłą korpusu i prostym, wyrazistym kształtem pasującym do współczesnych wnętrz. Seria obejmuje zarówno rozwiązania natynkowe, jak i podtynkowe. Na szczególną uwagę zasługuje bateria umywalkowa o prostym i masywnym kształcie korpusu. Zupełna nowość to dwuotworowa bateria kuchenna \"Bozz\" z wysoką, obrotową wylewką i wygodnym uchwytem regulującym. Niewątpliwie \"Bozz\" to mocny akcent do każdej nowoczesnej łazienki i kuchni.

BINGO STAR. Baterie serii \"Bingo Star\" to już klasyka w kuchni. Wysoka, obrotowa wylewka umożliwia łatwe napełnianie wodą nawet wysokich naczyń. W tym roku Kludi wprowadziło na rynek również wariant dwuuchwytowy, który proponuje opcjonalnie w kilku wersjach: z wyciąganą wylewką, z przyłączem Multi, złączem Bajonett oraz baterię przystosowaną do bezciśnieniowych urządzeń grzewczych. Przyłącze Multi umożliwia bezpośrednie podłączenie do baterii zmywarki lub pralki. Baterię ze złączem Bajonett do montażu pod oknem można wyjąć z cokołu i położyć na blacie. Klasyczny ăBingo StarÓ dostępny jest w wersjach: chrom lub stal szlachetna. <

KLUDI Armaturen Sp. z o.o., ul. F. Kremsera 1, 45-533 Opole, tel. (077) 456 40 84, fax (077) 454 70 49, www.kludi.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA