Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W maju firma Riho, holenderski producent artykułów wyposażenia łazienek o nowoczesnym designie, wprowadza na rynek dwie nowe linie kabin i drzwi prysznicowych. „Nautic” i „Fjord” doskonale uzupełniają ofertę kabin Riho, która jest teraz kompletna i szeroka. Znajdują się w niej kabiny z drzwiami uchylnymi (profilowe i bezprofilowe), z drzwiami przesuwnymi oraz kabiny typu walk-in.

„Nautic” i „Fjord” produkowane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką Riho Shield w standardzie. Powłoka ta zapobiega osadzaniu się kamienia, mydła i innych nieczystości na powierzchni szkła, dzięki czemu łatwiej utrzymać kabinę w czystości i na dłużej zachować jej piękny wygląd. Riho udziela 5-letniej gwarancji zarówno na samą powłokę Riho Shield, jak i na całą kabinę.
W nowych kabinach zastosowano aluminiowe profile z dwustopniową regulacją (+5/-5 mm w standardzie lub +15/-5 mm opcjonalnie) oraz mechanizm, który unosi drzwi podczas ich otwierania, co znacznie redukuje zużycie dolnej uszczelki. Ponadto, nowe kabiny wyróżniają się ponadprzeciętną wysokością – 2000 mm oraz są wyposażone w praktyczny dolny profil antywyciekowy.
Dwie nowe linie różnią się tylko pod jednym względem. W serii „Nautic” skrzydła są jednoelementowe, natomiast w serii „Fjord” – dwuelementowe (ze ścianką stałą). Na szczególną uwagę zasługuje możliwość łączenia skrzydeł kabin „Nautic” i „Fjord”. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy obok kabiny znajduje się umywalka lub grzejnik, które uniemożliwiają szerokie otwarcie drzwi. Wtedy z tej strony stosujemy skrzydło dwuelementowe ze ścianką stałą („Fjord”), a z drugiej – skrzydło jednoelementowe („Nautic”), w wyniku czego światło wejścia do kabiny wciąż pozostaje duże.
„Nautic” i „Fjord” dostępne są jako kabiny narożne (kwadratowe, prostokątne i półokrągłe) w rozmiarach od 80x80 do 120x120 cm, jako kabiny typu walk-in (narożne oraz przyścienne) w rozmiarach od 100 do 160 cm, jako drzwi do wnęki o szerokości od 70 do 120 cm, a także w formie parawanów nawannowych.

Riho Polska Sp. z o.o., ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, tel. (042) 250 62 58, fax (042) 250 62 57, www.riho.pl, e-mail: biuro@riho.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA