Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W szerokiej palecie produktów firmy Novellini, znajduje się wiele ciekawych i niestandardowych rozwiązań, które mogą znaleźć zastosowanie w wielu nietypowych łazienkach. Przykładem mogą być kabiny asymetryczne oraz różnego rodzaju kabiny do montowania na poddaszu, gdzie wymagane jest, aby kabina była dopasowana do skośnego dachu.

Wród kabin asymetrycznych niewątpliwie na uwagę zasługuje seria Jolly, która charakteryzuje się dodatkowo ciekawym wyglądem oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Kabina ta występuje w rozmiarze standardowym tj. 90 cm oraz w wymiarach asymetrycznych tj. 95, 105 i 115 cm. W modelach asymetrycznych jeden z boków kabiny jest zawsze dużo krótszy, co umożliwia instalację kabiny nawet w stosunkowo niewielkiej łazience. Jeśli bowiem nie dysponujemy przestrzenią wystarczającą do umieszczenia standardowej półokrągłej kabiny (w rozmiarze 90 cm), idealnym rozwiązaniem będzie kabina R95. Jej rozmiary przy ścianie to 93x56 cm. W komplecie firma Novellini oferuje dopasowany do wymiarów kabiny wysokiej jakości brodzik akrylowy ze stelażem i zdejmowanym panelem. Dostępne kolory profili w kabinach Jolly to: biały, srebrny, steel i pergamon. Wypełnienie kabin z tej serii stanowi szkło o grubości 6 mm - w wersji przezroczystej bądź gotyk.

Do zamontowania na poddaszu, pod skośnym dachem Novellini poleca z kolei serie kabin Star oraz Young. W obu seriach występują ścianki boczne, które można dowolnie przyciąć w zakresie szerokości: od 30 do 102 cm w serii Star oraz od 60 do 96 cm w serii Young. Dodatkowo w kabinach Star można połączyć ze ścianką prócz drzwi uchylnych również drzwi 3-częściowe przesuwne, 2-częściowe oraz harmonijkowe.

Na szczególną uwagę zasługuje także oferowana w serii Star szeroka paleta dostępnych kolorów profili oraz rodzajów wypełnień tj. wzorów szkła.

Warto pamiętać o tych nietypowych rozwiązaniach i dużych możliwościach dopasowania kabiny prysznicowej do prawie każdej łazienki. Co ważne, w ofercie firmy Novellini znajdziemy odpowiednie dla siebie rozwiązanie zarówno wśród kabin ze średniej półki cenowej jak i tych bardziej ekskluzywnych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA