Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Prysznice bez brodzików stanowią nowy wymiar kreowania łazienki. Poza walorami estetycznymi spełniają wysokie wymogi funkcjonalne w zakresie przepustowości oraz możliwości konserwacji odpływów. W odpowiedzi na panujący trend traktujący wpusty i odwodnienia liniowe jako element indywidualnego kreowania wnętrz, firma KESSEL stworzyła bogatą gamę odpływów łazienkowych, które oferuje pod wspólną marką KesselDesign.


Produkty z tej serii łączą w sobie charakterystyczny dla firmy i wynikający ze zdobytego doświadczenia techniczny know-how z elegancją i wysoką jakością wykonania.
Odpływ „Linearis Comfort” to estetyczne rozwiązanie dla odprowadzania wody z kabiny prysznicowej. Nasada oraz korpus odpływu wykonane są z tworzywa sztucznego, natomiast pokrywa i rama odpływu ze stali nierdzewnej. Przepustowość odpływu wynosi 63 l/min, dzięki czemu idealnie nadaje się on do kabin z deszczowniami oraz pomieszczeń o intensywnej eksploatacji, takich jak prysznice przy basenach czy obiektach rekreacyjnych. Cechą charakterystyczną odpływu jest możliwość regulacji rusztu, dzięki czemu dopasowuje się on do różnych wysokości wyłożenia posadzki: od 8 do 22 mm. Nadaje się również do stosowania w przypadku kamienia naturalnego do grubości 20 mm.  Dzięki dwustronnie stosowanemu przykryciu rusztu, architekt i wykonawca mają większy wybór: przy pokryciu płytkami odpływ pozostaje niewidocznym, komponując się z posadzką. Obracając pokrywę, uzyskujemy powierzchnię ze stali nierdzewnej, która równocześnie stanowi element wzorniczy. Gładkie i łatwe w czyszczeniu powierzchnie zapewniają wzorową higienę

KOMFORT DLA WYMAGAJĄCYCH. Seria odpływów „Linearis Comfort Individual” to jeszcze większa dowolność kreowania wyglądu łazienki. Należący do tej grupy odpływ „Linearis Comfort Light”, posiada świecącą jednolitym światłem pokrywę zasilaną niskonapięciowymi diodami LED, w związku z czym nie ma konieczności montowania baterii. Włączanie odpływów następuje równocześnie z włączeniem oświetlenia pomieszczenia lub za pomocą czujnika ruchu. Niezwykle interesującym rozwiązaniem podkreślającym indywidualny charakter łazienki jest odpływ „Linearis Comfort Crystal” posiadający pokrywę z 3 komorami wypełnionymi kryształkami Swarovskiego oraz „Linearis Comfort Logo”, w którym istnieje możliwość wygrawerowania dowolnego napisu na pokrywie, np. loga hotelu. Tutaj również zastosowana została technologia indukcyjna i podświetlenie LED.

NISKA ZABUDOWA, WYSOKIE PARAMETRY.  Podczas remontów istniejących instalacji doskonale sprawdzi się „Linearis Compact”, który posiada bardzo niską wysokość zabudowy, wynoszącą jedynie 80 mm. Mimo tak niskiej konstrukcji odpływ radzi sobie z przepustowością wynoszącą 36 l/min. Pokrywa i rama wykonane są ze stali nierdzewnej, przy czym po odwróceniu pokrywa może zostać wypełniona płytkami. „Linearis Compact” dostępny jest aż w 9 długościach, od 300 do 450 mm.
Wszystkie odpływy „Linearis” można opcjonalnie wyposażyć w sitko na zanieczyszczenia oraz suchy syfon „Multistop”, chroniący przed nieprzyjemnymi zapachami.
KesselDesign to rozwiązania, w których nowoczesna forma wizualna i elegancja współgra z techniką, co w połączeniu z szeroką gamą osprzętu umożliwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

KESSEL Sp. z o.o.
ul. Karwińska 11, 52-015 Wrocław
tel. 71 774 67 60/62, fax 71 774 67 69
kessel@kessel.pl
www.kessel.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA