Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Novellini

REKLAMA

Novellini należy do czołowych producentów kabin prysznicowych w Europie. Na powierzchni prawie 200 tys. m2 hal produkcyjnych we Włoszech wytwarza rocznie ponad 1 mln kabin prysznicowych. Obok szerokiej palety kabin Novellini oferuje również wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe oraz brodziki.
FIRMA Novellini od początku swojej obecności na polskim rynku pokazała, iż dzięki jej bardzo zróżnicowanej ofercie każdy potencjalny klient może znaleźć odpowiedni produkt do swojej łazienki. W szerokiej palecie produktów Novellini, znajduje się wiele rozwiązań niestandardowych, które mogą znaleźć zastosowanie w różnych nietypowych łazienkach.
W najnowszych seriach Novellini odnaleźć możemy z kolei wiele elementów drewnianych, nadających kabinom bardziej szlachetny, a zarazem nowoczesny wygląd. Elementy naturalnego drewna znajdziemy w serii kabin „King Walk-in”, „Go”, kabin masażowo parowych „Antis” oraz paneli prysznicowych „Sign”.
Na szczególną uwagę zasługuje seria „King Walk-in”, która charakteryzuje się nietuzinkową formą i dużymi możliwościami aranżacji. Produkt zdobył główną nagrodę w kategorii kabin prysznicowych „Łazienka – Wybór Roku 2005”. Ta przestronna kabina zbudowana z 6 mm krystalicznego szkła i aluminium może zamienić się w małe centrum wellness, dzięki panelowi prysznicowemu, który pokryty jest od wewnątrz w całości drewnem, a na zewnątrz funkcjonalnym i estetycznym lustrem. Na panelu odnajdziemy termostatyczną baterię, dysze do masażu karku, dolnej i górnej części pleców, a także stóp. Dodatkowo z górnego profilu wychodzi główka prysznicowa. Oczywiście to tylko jedna z kabin, która oferuje masaż wodny całego ciała. Dla bardziej wymagających klientów Novellini posiada w ofercie sauny, które oprócz masażu ciała oferują między innymi kąpiel parową oraz aromaterapię.
Na uwagę zasługuje fakt, iż Novellini jako jedyny producent kabin prysznicowych wszystkie części wytwarza samodzielnie, począwszy od profili aluminiowych, poprzez wszelkiego rodzaju części metalowe oraz z tworzyw sztucznych, a skończywszy na bezpiecznym szkle hartowanym. Cały proces produkcyjny jest prawie w pełni zautomatyzowany, co gwarantuje wysoką i przede wszystkim równą jakość produktów.
Produkty firmy Novellini pokazują, iż podąża ona nie tylko za nowoczesnym wzornictwem i modnymi materiałami takimi jak drewno, szkło i aluminium. Równie ważnym kryterium przy projektowaniu produktów jest funkcjonalność i ich komfort użytkowania. To wszystko sprawia iż produkty Novellini znajdują coraz większą rzeszę klientów i uznanie również na polskim rynku. <

Novellini Sp. z o.o. ß ul. Staszica 37 ß 64-600 Oborniki Wielkopolskie ß tel./fax (061) 296 70 32 ß www.novellini.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA