Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Novellini wprowadza właśnie na rynek nową serię produktów - \"Elysium\", będącą synonimem nowoczesnego, innowacyjnego designu. Do stworzenia tej serii wykorzystano zaawansowane technologie, korzystając jednocześnie z najnowszych trendów w światowym wzornictwie, nie zapominając jednak o swoim własnym stylu mającym korzenie we włoskiej stylistyce.

W nowej serii \"Elysium\" znaleźć można między innymi idealne rozwiązanie do zabudowy wnęki, a mianowicie kabinę \"Sun 5\". Ta masywna konstrukcja ze szkła o grubości 6 mm w swej minimalistycznej formie doskonale nadaje sie do nowoczesnych wnętrz. Istnieje możliwość zamówienia kabiny o szerokości 140, 160 lub nawet 180 cm. Co więcej, można zainstalować ją na dowolnej głębokości w przedziale od 70 do 100 cm. Ceny tego komfortowego modelu zaczynają się od 3 280 zł netto.
Kolejną nowość w ofercie firmy Novellini stanowią kabiny prysznicowe \"Murano\". Do ich produkcji wykorzystano słynne weneckie szkło murano. Mistrzowska technologia w połączeniu z artystycznym designem nadaje tym kabinom prysznicowym niepowtarzalny wygląd i charakter. Na zdjęciu przedstawiony jest parawan 2-częściowy ze szkłem hartowanym o grubości 6 mm, dostępny w wymiarach 100x150 cm lub 120x150 cm. Ceny netto zaczynają się od 1 600 zł.
Innym przykładem parawanu wannowego z serii Elysium jest \"Sun V\", tym razem jednak już bez ozdobnych elementów szkła weneckiego. Ich brak rekompensuje solidny profil aluminiowy, pełniący funkcje stabilizujące, dodatkowo w razie potrzeby mogący przejąć rolę suszarki np. na ręczniki. Cena tego modelu to 2 200 zł netto.
\"Ares\" to z kolei seria kabin masażowo-parowych. Te kompletnie wyposażone kabiny łączą w sobie funkcje hydromasażu, sauny oraz konwencjonalnego prysznica. W standardowym wyposażeniu znajduje się elektroniczny wyświetlacz, aromaterpia, chromoterapia, radio z RDS i dwoma głośnikami, dysze do hydromasażu, bateria termostatyczna oraz lustro z praktyczną półeczką. Dzięki takiemu wyposażeniu każda łazienka zamieni się w prawdziwy salon kąpielowy będący naszym małym centrum odnowy biologicznej. Cena netto kabiny wynosi 15 600 zł.
Produkty \"Elysium\" to przede wszystkim połączenie najwyższej jakości i najnowszego designu za rozsądną cenę. <

Novellini Sp. z o.o., 64-600 Oborniki Wlkp., ul. Staszica 37, tel./fax (061) 296 70 32, info@novellini.pl, www.novellini.com
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA