Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Novellini wprowadza właśnie na rynek nową serię produktów - \"Elysium\", będącą synonimem nowoczesnego, innowacyjnego designu. Do stworzenia tej serii wykorzystano zaawansowane technologie, korzystając jednocześnie z najnowszych trendów w światowym wzornictwie. Nie zapomniano jednak o swoim własnym stylu mającym korzenie we włoskiej stylistyce.

W nowej serii \"Elysium\" znaleźć można między innymi kabiny prysznicowe \"Murano\". Do ich produkcji wykorzystano słynne weneckie szkło murano. Mistrzowska technologia w połączeniu z artystycznym designem nadaje tym kabinom prysznicowym niepowtarzalny wygląd i charakter. Na zdjęciu przedstawiony jest parawan 2-częściowy ze szkłem hartowanym o grubości 6 mm, dostępny w wymiarach 100 x 150 cm lub 120 x 150 cm. Ceny netto zaczynają się od 1 600 zł.
\"Ares\" to z kolei seria kabin masażowo-parowych. Te kompletnie wyposażone kabiny łączą w sobie funkcje hydromasażu, sauny oraz konwencjonalnego prysznica. W standardowym wyposażeniu znajduje się elektroniczny wyświetlacz, aromaterapia, chromoterapia, radio z RDS i dwoma głośnikami, dysze do hydromasażu, bateria termostatyczna oraz lustro z praktyczną półeczką. Dzięki takiemu wyposażeniu każda łazienka zamieni się w prawdziwy salon kąpielowy będący naszym małym centrum odnowy biologicznej. Cena netto kabiny wynosi 15 600 zł.
Nowością w ofercie firmy Novellini jest również seria kabin \"Life\". Oprócz dużych szklanych powierzchni, wyróżnia ją znakomicie wkomponowany wielofunkcyjny panel prysznicowy zbudowany w całości z aluminium. W zależności od naszych upodobań i miejsca w łazience możemy zamówić kabinę o szerokości od 138 do 178 cm oraz głębokości od 74 do 89 cm. Oprócz tego mamy do wyboru kabinę otwartą z dostępem z obu stron, zamkniętą z jednej strony lub całkowicie zabudowaną. Komfortowe korzystanie z kąpieli zapewni nam m.in. składane siedzisko, hydromasaż pionowy, deszczownica, chromoterapia, a także wysokiej jakości bateria termostatyczna i panel elektroniczny. Pełna opcja już od 10 675 zł netto.
Produkty \"Elysium\" to przede wszystkim połączenie najwyższej jakości i najnowszego designu za rozsądną cenę. <
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA