Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pomimo tego, że wielu producentów kabin prysznicowych zapowiedziało, iż nie będzie w tym roku uczestniczyć w poznańskich targach Instalacje, dla firmy Novellini udział w tych targach był bardzo ważny z kilku powodów.

Po pierwsze, jako firma samodzielnie działająca na polskim rynku od niedawna, Novellini pragnęło wyraźnie zaznaczyć swoją obecność i pokazać, iż bardzo poważnie traktuje polski rynek. Po drugie, jak każda firma wystawiająca się na targach, Novellini liczyło też na nawiązanie ciekawych kontaktów handlowych. Wreszcie po trzecie, targi te stanowiły dla firmy znakomitą okazję do zaprezentowania wielu interesujących nowości, wchodzących do produkcji w tym roku.

Przedstawiciele firmy Novellini są bardzo zadowoleni z przebiegu targów. Zebrali wiele pochlebnych opinii dotyczących stoiska firmy, obok którego nikt nie mógł przejść obojętnie. Pochwały odnosiły się też do samych produktów Novellini. Duże zainteresowanie wzbudziły zwłaszcza nowe serie kabin prysznicowych Lunes i King oraz kabiny masażowo-parowe Nautis i Antis. Szczególnie dużo pochwał zebrała ta ostatnia. Kabina Antis w wersji z wykończeniami drewnianymi i z pełnym wyposażeniem, na które składają się: dysze do masażu pleców i karku, kaskada wodna, aromaterapia oraz termostat przykuwała uwagę odwiedzających targi.

Pierwsze efekty uczestnictwa firmy Novellini w tegorocznych targach Instalacje są już widoczne. Producent nawiązał współpracę handlową m.in. z architektami i hurtowniami. O zainteresowaniu ofertą Novellini ze strony klientów indywidualnych odwiedzających targi, świadczy ogromna ilość pytań kierowanych do przedstawicieli firmy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA