Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Novellini proponuje bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie wellness. Szczególnie atrakcyjną propozycję w bogatej ofercie tego producenta stanowią różnego rodzaju kombinacje wanien z kabinami wannowymi i panelami prysznicowymi.

Wspomniane zestawy tzn. wanna, kabina wannowa i panel prysznicowy mogą być komponowane według indywidualnych potrzeb klienta. Wanny firmy Novellini mogą być wyposażone w sterowane elektronicznie, nowoczesne systemy hydromasażu, oferujące masaż wodny, powietrzny oraz posiadające system dezynfekcji wody. Przy takiej kombinacji można zrezygnować z panela prysznicowego i zdecydować się tylko na wannę i kabinę wannową. Wszystkie wanny są wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, co przekłada się na najwyższy komfort i wygodę ich użytkowania. Dostępne przy wannach bez hydromasażu masywne stelaże metalowe sprawiają, że całość jest zamontowana w sposób pewny i trwały. Z wannami i panelami prysznicowymi harmonizują idealnie dopasowane kabiny, do produkcji których używa się bezpiecznego szkła o grubości 6 mm.

Jednym z najatrakcyjniejszych tego typu zestawów oferowanych przez firmę Novellini jest kombinacja, na którą składają się wanna Venus, kabina Jolly i panel prysznicowy Tonic.

Wanna Venus o pojemności 190 litrów cechuje się bardzo ciekawymi, zaokrąglonymi kształtami. Bogactwo wersji tej wanny (modele z oparciem po lewej lub prawej stronie, wiele odmian kolorystycznych) sprawiają, że nie ma problemu z wyborem konkretnego modelu, najbardziej odpowiadającego gustom i potrzebom danego klienta.

Praktyczna, elegancka półka mająca formę dyskretnego przetłoczenia powierzchni wanny znacząco podnosi jej walory użytkowe. W wersji z systemem hydromasażu wanna Venus jest wyposażona w dwanaście dysz powietrznych i sześć dysz wodnych. Taka kombinacja pozwala na optymalne dostosowanie parametrów hydromasażu do potrzeb użytkownika. Montowany standardowo system dezynfekcji gwarantuje pełną higienę korzystania z wanny.

Panel Tonic dostępny jest z baterią mechaniczną lub termostatyczną. Może być stosowany jako standardowy prysznic lub rozbudowany hydromasaż. Dodatkowo, przy panelu zamówić można również wylewkę wannową, co jest niesłychanie praktyczne przy napełnianiu wanny i umożliwia tym samym rezygnację z montowania na ścianie typowej baterii. Dysze do hydromasażu mają możliwość regulacji w zakresie 30ˇ oraz są bardzo łatwe w demontażu, co bardzo ułatwia ich czyszczenie bądź wymianę. Panel może być oczywiście montowany ze wszystkimi typami wanien.

Wśród uzupełniających elementów uwagę zwracają przeznaczone do wanien symetrycznych parawany serii Aurora i kabiny Jump. Zapewniają one częściową lub całkowitą ochronę przed wodą. Wykonane są z bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 6 mm. Kabiny na wannę Jump dostępne są w dwóch wersjach różniących się wielkością (70 i 75 cm), co czyni je niezwykle uniwersalnymi.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA