Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Novellini S.p.A. jest prywatną firmą włoską należącą do rodziny Novellini z siedzibą w Mantova. Zatrudnia 820 pracowników w 27 oddziałach na całym świecie i z roczną produkcją w wysokości 1,1 miliona kabin zaliczana jest do liderów branży w Europie. Produkuje również kabiny parowe, brodziki, wanny akrylowe ( także z hydromasażem ) oraz grzejniki łazienkowe.

Proces technologiczny realizowany jest niemalże w całości w obrębie firmy począwszy od przetwarzania aluminium (własna huta), poprzez hartowanie szkła, malowanie profili, produkcję części z ABS, płyt akrylowych, aż po drukowanie materiałów reklamowych i katalogów. Olbrzymie inwestycje poczynione w ostatnich latach w automatyzację produkcji pozwalają utrzymać surowe normy jakościowe.

Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży kabin na rynku polskim zaowocowało otwarciem w 2002 roku oddziału Novellini Sp. z o.o w Obornikach Wielkopolskich przy ul. Staszica 37, gdzie również mieszczą się magazyny spółki. Dyrektorem filii jest Łukasz Polak, szefem sprzedaży na rynku tradycyjnym Bogdan Wojnas, specjalistą ds. sprzedaży sieciowej Romuald Jandrowicz. Osobą kontaktową w biurze firmy jest Julita Szrejter.

Firma Novellini dywersyfikuje sprzedaż pod kątem poszczególnych segmentów rynku poprzez dobór różnych serii (Novellini, Pretty Line, Show Line) oraz produktów w obrębie serii (m.in. Star, Young, Giada, Jolly, Prestige) i ceny (od 300 do ok. 40 tys. zł). Wszystkie serie kabin półokrągłych posiadają wersję asymetryczną 90x75 cm oraz 75x90 cm w cenie kabiny symetrycznej!!! Natomiast ścianki boczne czy drzwi do niszy np. w rozmiarach od 30 do 170 cm traktowane są w firmie Novellini jak standardowe. Oferta firmy zainteresuje także projektantów łazienek dając im duże możliwości aranżacji np. poddaszy (skosy, wycięcia w tafli szkła, montaż drzwi i ścianek w jednej linii, pod różnym kątem itd.) i to bez horrendalnych dopłat!!! Firma realizuje ok. 1000 nietypowych zamówień tygodniowo. Ofertę uzupełnia bogata paleta kolorów profili (m.in.: silver, steel, gold), różnych wzorów szkieł hartowanych i akrylowych. Z kolei kabiny prysznicowo-masażowe (Holiday, Oceania) z łaźnią turecką lub bez, występują w dwóch wersjach wyposażenia basic i steam plus (radio, oświetlenie, aromaterapia). Charakteryzują się różnorodnością wymiarów, kształtów oraz bezsilikonowym prostym montażem.

Swoje wyroby firma Novellini zaprezentuje na branżowych targach sanitarnych Instalacje 2004 w Poznaniu, na które serdecznie zaprasza polskich i zagranicznych klientów (Pawilon 3A parter - dawniej pawilon nr 8, stoisko nr 18).

Już dziś gorąco zachęcamy naszych obecnych i przyszłych kontrahentów, projektantów, deweloperów, wykonawców oraz klientów hurtowych, inwestycyjnych i detalicznych do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie oprócz wyrobów z obecnej oferty pokażemy wiele nowości, które wejdą do sprzedaży w czerwcu 2004 r. Serdecznie zapraszamy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA