Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W grudniu ubiegłego roku firma Tres Polska otworzyła w swojej siedzibie w Łodzi galerię produktów oraz centrum szkoleniowe. Rolę dzieł sztuki w galerii Tres zajmują baterie z ok. 15 serii najlepiej postrzeganych przez odbiorców oraz aktualne nowości.

Ekspozycję wyrobów Tres w galerii zaprojektował Aleksandro Sanchez, znany hiszpański architekt wnętrz. Większość aranżacji wzbogacających galerię została sprowadzona bezpośrednio z Hiszpanii.

- Przygotowaliśmy galerię z myślą o naszych stałych odbiorcach, jak również z nadzieją, iż taka forma prezentacji naszych wyrobów zachęci i pomoże nam pozyskać nowych klientów - wyjaśnia Maja Łuczkowska, dyrektor administracyjny firmy Tres Polska.

W ubiegłym roku przedsiębiorstwo inwestowało w rozwój infrastruktury, biur, magazynów itp.

- Uznaliśmy w związku z tym, że nadszedł już czas, aby zaprezentować klientom nasze produkty w trochę inny niż zwyczajowy, bardziej atrakcyjny sposób - dodaje Maja Łuczkowska.

W siedzibie firmy przy ul. Traktorowej otwarto także centrum szkoleniowe dla pracowników, przedstawicieli handlowych, sprzedawców, instalatorów i innych klientów firmy. Z myślą o nichĘ umieszczono tam specjalne boksy prezentujące instalacje i działanie produktów Tres, kładąc szczególny nacisk na produkty elektroniczne podtynkowe i wielofunkcyjne.Ę Firma planuje w bieżącym roku zaprosić tam większość swoich klientów, by przeszkolić ich w zakresie oferowanych przez siebie produktów. Galeria będzie naturalnym uzupełnieniem procesu szkoleniowego.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA