Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Pool-Spa

REKLAMA

Z myślą o wyrafinowanych gustach naszych klientów stworzyliśmy nową linię wanien wolno stojących o nazwie „Impression”. Tym samym firma Pool-Spa otworzyła nowy rozdział w swojej historii stawiając na jakość w klasycznym wiktoriańskim stylu.

Projektanci firmy Pool-Spa tworząc linię „Impression” czerpali z inspiracji ponadczasową prostotą i elegancją. Klasyczny styl wiktoriański zyskał dzięki nim nową oprawę, nie tracąc jednak nic ze swej szlachetności. W rezultacie wanny z linii „Impression” stanowią połączenie oryginalnego designu z subtelną, klasyczną elegancją. Wysublimowane kształty, szlachetne linie i czyste proporcje tworzą wyjątkowo ekskluzywne formy designerskie.
Niewątpliwą zaletą nowej linii „Impression” jest duży wybór kształtów: w jej skład wchodzi sześć oryginalnych wanien (oferowanych bez hydromasażu). Różnorodność ta umożliwia każdemu klientowi dobór modelu pod kątem indywidualnych preferencji, pozwalając jednocześnie na optymalne dopasowanie wanny do stylu wnętrza łazienki. Interesującym novum, które zapewne docenią osoby pragnące nadać swoim łazienkom niepowtarzalny styl, jest możliwość dowolnego wyboru kształtu nóżek, jak również materiału, z którego zostały one wykonane.
Produkty firmy Pool-Spa to nie tylko przyjemność dla oka, ale przede wszystkim charakterystyczna dbałość o każdy detal i precyzja wykonania zapewniają idealny komfort kąpieli. Doskonale dopasowany do ciała kształt wanny, wyjątkowa szerokość oraz specjalne miejsce na oparcie głowy pozwalają na prawdziwe delektowanie się kąpielą. O funkcjonalności nowej linii wanien „Impression” świadczą zastosowane tam takie rozwiązania jak wygodny, centralny odpływ.
Linia „Impression” to z jednej strony odpowiedź na bardzo drogie propozycje rynkowe, a z drugiej alternatywa wobec tanich wanien, które odstraszają jakością. Wanny „Impression” to wysoka jakość gwarantowana marką Pool-Spa, w rozsądnej cenie. Jak wszystkie produkty marki Pool-Spa wanny z nowej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów – mówi Kamil Sadowski, szef marketingu firmy Pool-Spa. Oczywiście Pool-Spa jako firma odpowiedzialna i pewna wysokiej jakości swoich wyrobów, na produkty sygnowane własną marką udziela długoletnich gwarancji (5 lat na akryl i 2 lata na osprzęt).
Zastosowane rozwiązania oraz ekskluzywne wzornictwo sprawiają, że linia „Impression” może wyczarować klimat subtelnej elegancji w każdej łazience. Linia wanien została opracowana tak, by mogła znakomicie uzupełniać i komponować się z ceramiką niejednego znanego producenta. Dzięki temu kąpiel w wannach „Impression” to przyjemność dla zmysłów, a jednocześnie urzekające poczucie luksusu.

Pool-Spa Sp. z o.o. ß ul. Dąbskiego 35 ß 72-300 Gryfice ß tel. (091) 387 77 00 ß fax (091) 387 77 01 ß www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA