Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od maja br. na polskim rynku będą dostępne kolekcje baterii brytyjskiej firmy Pegler. Wyłącznym dystrybutorem tych produktów będzie warszawska firma Britex, zajmująca się dotychczas importem i dystrybucją zachodnioeuropejskich systemów orynnowania i odwodnienia.

W tym roku Britex postanowił rozszerzyć swoją ofertę o baterie i akcesoria łazienkowe marki Pegler.

- Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji wyrobów specjalistycznych, niszowych, skierowanych do wąskiego grona klientów. Mamy już doświadczenie we współpracy z brytyjskimi producentami. Oferta firmy jest rozszerzana średnio co trzy lata. Obecnie wprowadzamy na polski rynek ekskluzywne baterie i akcesoria łazienkowe marki Pegler, aby odejść od sezonowości sprzedaży, co miało miejsce np. przy dystrybucji systemów orynnowania - wyjaśnia Włodzimierz Bielski, prezes firmy Britex Sp. z o.o.

Baterie i akcesoria firmy Pegler należą do produktów z górnej półki cenowej. Sieć dystrybucji nie jest jeszcze dokładnie opracowana, najprawdopodobniej jednak baterie trafią wyłącznie do wybranych salonów.

Firma Pegler istniejąca od 1899 r. posiada w Wielkiej Brytanii ugruntowaną pozycję. Jest producentem baterii, zaworów, armatury, instalacji wodociągowych i grzewczych. Swoje produkty eksportuje do ponad stu krajów na świecie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA