Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ceramika Tubądzin od początku sierpnia br. oferuje nową markę płytek ceramicznych – Arte, składającą się z 19 kolekcji dostępnych wyłącznie w sieciach budowlanych OBI, Leroy Merlin oraz w Castoramie.
Arte adresowana jest głównie do średniego segmentu klientów. Zaproponowane kolekcje to kompletna propozycja płytek ściennych i podłogowych oraz dekoracji, utrzymanych w różnorodnej kolorystyce i stylach odpowiadających najnowszym trendom aranżacji wnętrz.
Cechą charakterystyczną tego przedsięwzięcia jest to, że w ofercie każdej z sieci budowlanych dostępne są inne kolekcje płytek. W sieci OBI klienci mogą obecnie wybierać spośród 9 kolekcji: „Borneo”, „Kaledonia”, „Samoa”, „Sumatra”, „Tasmania”, „Zelandia”, „Aruba”, „Gwinea”, „Dalmacja”. W ofercie Leroy Merlin dostępne jest aktualnie 5 serii: „Amazonia”, „Kaledonia”, „Fiorino”, „Vienna” oraz „Terno”, natomiast w Castoramie: „Fidżi”, „Kiribati”, „Rodos”, „Malta”, „Elba” i „Korfu”.
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Damiana Kozerę, menedżera marki w Ceramice Tubądzin, oferta płytek produkowanych pod marką Arte, która powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Tubądzinem ze strony sieci budowlanych, będzie się powiększać.
Prowadzimy rozmowy z kolejnymi sieciami handlowymi. Ich powodzenie oznaczać może obecność – i łatwe zakupy – poszczególnych serii z kolekcji Arte w nowych placówkach – mówi Damian Kozera.
Arte to druga, po Domino nowa marka Ceramiki Tubądzin, która została wprowadzona do sprzedaży w tym roku.  

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA