Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Invena to nowa marka produktów instalacyjnych firmy Gama San, która pojawiła się w sklepach instalacyjnych i supermarketach budowlanych w lipcu br. Zawory, baterie, natryski i rury oznakowane są charakterystycznym logo z pomarańczową kometą. Jest to marka stworzona przez firmę Gama San S.A., która jest jednocześnie jej wyłącznym dystrybutorem.

Nowa marka zaczęła swoje \"życie\" na polskim rynku nieco wcześniej - grupa produktów Invena została bowiem przekazana przez Gama San na budowę domu dla ubogich rodzin w Pruszczu Gdańskim. Inwestycję prowadziła międzynarodowa organizacja dobroczynna Habitat for Humanity, która od 1976 r. zbudowała na świecie ok. 150 tys. domów dla rodzin o niskich dochodach. Dom w Pruszczu - oddany do użytku 1 lipca 2004 r. - jest pierwszym domem habitatowskim na Pomorzu. Zamieszka w nim 6 rodzin.

Przy budowie domu wraz z wolontariuszami czynnie uczestniczyli też jego przyszli mieszkańcy. Na co dzień będą korzystać z wanien oraz baterii jednouchwytowych Invena. Z produktów tej samej marki zbudowana jest także instalacja grzewcza i sanitarna.

Do domu habitatowskiego swoje grzejniki podarowała także firma Rettig Heating. Zamontowanych tam zostało 21 płytowych grzejników Purmo i 6 grzejników łazienkowych Purmo-Skalar.

- Zdecydowaliśmy się na udział w budowie mieszkań dla rodzin niezamożnych w Pruszczu Gdańskim, bo podoba się nam idea realizowana przez stowarzyszenie Habitat for Humanity, które włącza rodziny do uczestnictwa w budowie ich przyszłego domu. Rettig Heating chce pomagać z głową: oferujemy wsparcie, ale jednocześnie promujemy aktywność i energię tych, do których nasza pomoc jest kierowana - mówi Emilia Dudek, kierownik działu marketingu firmy Rettig Heating.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA