Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
10 maja, w malowniczych plenerach warszawskiego Muzeum Gazownictwa, firma Sanitec Koło zaprezentowała licznie zgromadzonym dziennikarzom całkowicie nową  mobilną salę ekspozycyjno-szkoleniową (MSES). Gościem specjalnym spotkania był Janusz Kaniewski, projektant nowej hali, będący jednym z najbardziej znanych i utytułowanych polskich designerów.
Nowa mobilna sala ekspozycyjno-szkoleniowa Koło to synteza najnowszych rozwiązań technologicznych – dzięki rozsuwanym bokom, tzw. kasetom, jej powierzchnia wystawiennicza jest dalece większa niż w przypadku pierwszej sali, znanej branży od 2007 roku. Janusz Kaniewski projektując nową salę mobilną, zagospodarował również dach naczepy, przekształcając go w niewielki taras.  W ciepłe i słoneczne dni osoby, które trafią do MSES będą mogły napić się kawy i porozmawiać z doradcami Koło. Tradycyjnie już w sali prezentowane są najnowsze produkty marki Koło, w tym działająca wanna z hydromasażem umieszczona w jej podłodze.
Pierwsza mobilna sala ekspozycyjno-szkoleniowa wyruszyła w swoją podróż w maju 2007 roku, w ramach Road Show Koło. Przez 4 lat odwiedzała kontrahentów w kraju i za granicą. Na jej trasie znalazły się m.in. Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Serbia, Chorwacja i Słowenia. W tym roku MSES odwiedzi również kraje nadbałtyckie – Litwę, Łotwę i Estonię. W sumie MSES przejechała już ponad 100 tys. km, a wewnętrzną ekspozycję obejrzało ok. 150 tysięcy osób. Dzięki mobilnej sali szkoleniowo-ekspozycyjnej, KOŁO dociera na targi instalacyjne i budowlane, a także promuje produkty w centrach miast i galeriach handlowych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA