Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Valvex zaprezentowała swój całkowicie nowy logotyp. Jego kształt został stworzony w oparciu o nowe trendy panujące w świecie designu . Subtelne cieniowania, nowoczesny i dynamiczny kształt fontów, zastosowana kolorystyka to starannie przemyślany zabieg, który podkreśla nowoczesny charakter firmy Valvex. Aby ułatwić zastosowanie go w różnych materiałach graficznych, nowe logo występuje dziesięciu wariantach kolorystycznych.
- Decyzja o odświeżeniu logotypu jest elementem nowej strategii marketingowej firmy. Rynek globalny ulega zmianie i oczekiwania klientów wobec marek rosną. Valvex stara się wyjść naprzeciw potrzebom klientów i nieustannie się rozwija. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nowe logo, które ma symbolizować innowacyjność naszej firmy – mówi Grzegorz Sroga, dyrektor marketingu firmy Valvex.
Valvex to jeden z czołowych  producentów armatury instalacyjnej wodnej, gazowej, centralnego ogrzewania oraz armatury sanitarnej. Firma posiada bogatą tradycję przemysłową przedsiębiorstwa oraz angażuje się w promowanie rozwiązań najwyższej jakości.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA