Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ruszyła nowa odsłona istniejącego od 2007 roku wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl Wydawnictwa Publikator. Pod adresem www.dobrzemieszkaj.pl obejrzeć można kilka tysięcy zdjęć wnętrz domów i mieszkań zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów.
Niewątpliwym atutem serwisu jest licząca kilka tysięcy fotografii i stale poszerzana galeria wnętrz zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów współpracujących z Wydawnictwem Publikator. Bogata galeria zdjęć wnętrz mieszkań i domów jest efektem ponad piętnastoletniej obecności wydawnictwa na rynku pism wnętrzarskich i specjalistycznych.
Nowa odsłona Dobrzemieszkaj.pl to jednak nie tylko baza zdjęciowa. Atutem serwisu są artykuły dotyczące prezentowanych wnętrz, przybliżające kulisy powstania ich projektów, przedstawiające pomysły projektantów w zakresie aranżacji wnętrz i doboru wyposażenia. Czytelna nawigacja i podział tematyczny (Całe wnętrza, Salony, Kuchnie, Sypialnie, Łazienki, Inne wnętrza) ułatwiają znalezienie informacji interesujących konkretnego użytkownika.
Serwis Dobrzemieszkaj.pl to także artykuły przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz, aktualne podsumowania światowych i polskich targów wnętrzarskich, wywiady z polskimi i zagranicznymi designerami. Ponieważ założeniem serwisu jest nie tylko inspirowanie użytkowników, ale również fachowe doradzanie w zakresie aranżacji wnętrz, ważnym elementem serwisu jest cześć poradnikowa. Znaleźć tu więc można porady współpracujących z wydawnictwem projektantów i ekspertów od urządzania wnętrz.
W zakładce Projektanci znaleźć można nie tylko dane teleadresowe blisko czterystu pracowni projektowych z całej Polski, ale także zapoznać się z portfolio poszczególnych projektantów. Serwis to także okazja dla młodych polskich designerów na nieodpłatne zaprezentowanie swoich pomysłów.
Serwis Dobrzemieszkaj.pl współtworzyć będą także jego użytkownicy.  W tym celu stworzona została także obszerna cześć społecznościowa. Użytkownicy Dobrzemieszkaj.pl mogą udzielać się na forum serwisu, tworzyć własne galerie wnętrz, oceniać i komentować galerie użytkowników oraz artykuły i realizacje stworzone przez współpracujących z Dobrzemieszkaj.pl projektantów. Najlepiej oceniane galerie oraz najbardziej aktywni użytkownicy będą nagradzani w specjalnie w tym celu stworzonym programie lojalnościowym.
Projekt graficzny serwisu przygotowany został przez Blokdesign. Serwis stworzyła agencja interaktywna NetArch.
Dodatkowych informacji udziela:
Justyna Łotowska, redaktor naczelna portalu Dobrzemieszkaj.pl
tel. (085) 6785332, kom. 693156695
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA