Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ceramika łazienkowa Renova Nr 1 marki Keramag została rozszerzona o wariant Plan. Od wcześniej znanych odmian Comprimo i Plus wyróżnia ją prostokątny kształt umywalki. Jednak niektóre wspólne cechy tej ceramiki zadecydowały o przynależności do wielkiej rodziny Renova Nr 1.

Unowocześniona forma umywalki i postumentu spodoba się tym, którzy podążają za modnym i atrakcyjnym wyglądem łazienki. Prostokątne umywalki z łagodnie prowadzonymi liniami mają delikatnie ścięte narożniki. Dzięki temu miękko wpiszą się do wnętrza łazienki. Teraz wszystkie osoby przyzwyczajone do produkowanej od 15 lat serii, mają możliwość wymiany na nowy, zgodny z panującymi trendami model.

Do wyboru są dwa rodzaje umywalek w pięciu wymiarach: 50, 55, 60, 65, 85 i 100 cm. Dzięki temu łatwo jest dobrać odpowiedni do wielkości łazienki rozmiar. Mała \"50\" będzie pasowała do łazienki np. gościnnej, a ta największa \"100\" do dużej łazienki rodzinnej.

Wszystkie umywalki mogą być kompletowane z półpostumentem wyposażonym w specjalny system szybkiego mocowania Kerafix. Umywalki przystosowane są zarówno do montażu na ścianie jak i na blacie. Ten drugi sposób pozwala na uzyskanie dodatkowej bocznej powierzchni do odkładania kosmetyków i przyborów toaletowych.

Nowe wyroby ceramiczne produkowane są w kolorze białym. Dostępne są z wyjątkowo gładkim szkliwem KeraTect, które znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości. Szkliwo to zapobiega osadzaniu się brudu, a osady wapniowe i mineralne są łatwe do usunięcia za pomocą zwykłych środków czyszczących. Szkliwo KeraTect, wypalane w temperaturze 1200ĽC, objęte jest 30-letnią gwarancją.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA