Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Graff

REKLAMA

Graff ponownie zaskakuje świeżym wzornictwem. Z myślą o wyrafinowanych gustach klientów nieustannie wzbogaca swoją ofertę. Nowa bateria „Targa” to odpowiedź na jakże modne w ostatnim czasie czyste linie i purystyczne formy.

Proste geometryczne bryły, z jakich zbudowana jest bateria, idealnie korespondują z nowoczesnymi, oszczędnymi w wyrazie wnętrzami, a wygodne i ergonomiczne uchwyty pozwalają na precyzyjne dozowanie strumienia wody.
„Targa” to propozycja dla ludzi obdarzonych wyczuciem estetyki, którzy cenią sobie porządek w przestrzeni wokół siebie oraz proste, funkcjonalne, nie przeładowane detalami rozwiązania. Bateria dostępna jest w dwóch wersjach: stojącej umywalkowej oraz naściennej.
W ofercie firmy Graff znajdziemy również inne przykłady baterii o oryginalnym i zróżnicowanym wzornictwie – od baterii klasycznych po reprezentujące minimalistyczny i futurystyczny design. Swoiste połączenie obu stylów stanowi jednouchwytowa bateria umywalkowa „Bali”. Synteza klasyki i nowoczesności sprawia, że bateria ta równie dobrze prezentuje się w łazienkach utrzymanych w stylu retro, jak i w nowoczesnych, minimalistycznych pokojach kąpielowych. Baterie Graff wyróżnia również bogata oferta pokryć w różnych rodzajach i kolorystyce. Są wśród nich powłoki typu chrom, nikiel, antyczny szczotkowany nikiel, mosiądz, stal, stal nierdzewna, antyczna miedź, oliwkowy brąz czy antyczny mosiądz. Dzięki temu można zaoferować ciekawą wzorniczo formę baterii dostosowaną kształtem do charakteru wnętrza, ale również kolorystykę znakomicie komponującą się z resztą wyposażenia.
Niepowtarzalna forma stanowiąca jedność z funkcjonalnością, aktywizująca zmysły stylistyka oraz ponadczasowa perfekcja zjednały ofercie firmy Graff szerokie rzesze zwolenników.
Na świecie produkty Graff ceni się za jakość, niezawodność, wzornictwo o najwyższych wartościach estetycznych oraz wyważone ceny. Spoglądając na obecny dorobek marki Graff widać, że firma nie tylko podąża za światowymi trendami, ale w dużej mierze także sama je kreuje. Baterie Graff to idealny element stanowiący dopełnienie designu każdej nowoczesnej łazienki.
Produkty dostępne są w renomowanych salonach łazienkowych całej Polski. <

Graff ß ul. Krakowska 280 ß 32-080 Kraków – Zabierzów ß tel. (012) 25 760 30 ß fax (12) 25 760 31 ß www.graff-mixers.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA