Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Aqua Idealna Łazienka

REKLAMA

Produkty opatrzone marką Radaway pojawiły się na rynku w 2003 roku, ich premiera miała miejsce na targach Instalacje. Od samego początku cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów, ze względu na jakość oraz wzornictwo.

FIRMA Radaway Sp. z o.o. powstała w 2002 roku, początkowo zajmowała się eksportem kabin na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Rok później uruchomiła własną produkcję kabin prysznicowych oraz brodzików akrylowych. W 2004 roku została podjęta decyzja o zmianie nazwy firmy na Solid Solutions Europe Sp. z o.o., a Radaway pozostało nazwą marki handlowej.
W punktach handlowych na terenie całej Polski zostały zbudowane ekspozycje. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych. Partnerzy handlowi mogą poszerzać swoją wiedzę o produktach na cyklicznie organizowanych szkoleniach. Podczas ostatniego spotkania w Zakopanem została im zaprezentowana nowa seria kabin Radaway. Pozostali klienci będą mogli obejrzeć ją w trakcie targów Aqua-San 2006.
Od początku obecności marki Radaway w naszym kraju, firma Aqua Idealna Łazienka współuczestniczy w jej rozwoju. Promuje wyroby Radaway zarówno na rynku warszawskim, jak i ogólnopolskim. Dlatego też w czerwcu 2005 roku została wyłącznym dystrybutorem produktów opatrzonych logo Radaway na terenie kraju.
Firma Aqua od ośmiu lat specjalizuje się w sprzedaży produktów z branży łazienkowej i sanitarnej. Jej działalność opiera się na trzech głównych kierunkach sprzedaży: obsłudze klientów detalicznych (poprzez sieć salonów łazienkowych w Warszawie), rynku hurtowego (dzięki kooperacji z hurtowniami i sklepami branżowymi z całej Polski) oraz współpracy z projektantami i architektami.
Początkowo firma Aqua obsługiwała tylko lokalny rynek detaliczny, trzy lata temu podjęto decyzję o obsłudze rynku hurtowego oraz rozszerzeniu obszaru działania na teren całej Polski. Powstały dwa działy: hurtu i logistyki, z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy zapewniają sprawną obsługę odbiorców. W magazynach utrzymywane są stany rotujących towarów, aby zapewnić ciągłość dostaw i krótki czas realizacji zamówień.
Nowa seria kabin Radaway spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Decydując się na jeden z modeli wybieramy jakość, solidność wykonania w połączeniu z prostą minimalistyczną formą. Do ich produkcji użyto specjalnego odpornego na korozję stopu aluminium oraz sześciomilimetrowego szkła bezpiecznego dostępnego w pięciu rodzajach: przejrzystym, satinato, niebieskim, grafitowym lub fabric. Zastosowane duże tafle szkła, uchwyty oraz eliminacja profili pionowych nadają kabinom niepowtarzalny wygląd. Konstrukcja drzwi na specjalnych podwójnych łożyskowanych rolkach redukujących drgania zapewnia ich bezawaryjną pracę oraz daje możliwość wyjęcia lub odchylenia drzwi w celu łatwego wyczyszczenia kabiny. Szczelność kabiny zapewniają elastomerowe uszczelki odporne na wilgoć i zmianę temperatury oraz listwa magnetyczna. W kabinach zastosowano szkło ze specjalną powłoką anti-calc, która zapobiega osadzaniu się kamienia na szybie. Profile przyścienne umożliwiają niwelacje krzywizn ścian do 2 cm.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia nowej serii kabin podczas targów Aqua-San na stoisku nr 29 w paw. 5. <

Aqua Idealna Łazienka < 00-716 Warszawa < ul. Bartycka 24/26 paw.153 < tel. (022) 559 11 23/53 < fax (022) 559 10 33 < e-mail: aqua.warszawa@op.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA