Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Biuro handlowe koncernu Rettig Heating Polska rozpoczyna rok 2012 w nowej warszawskiej siedzibie. 12 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura.
Biuro handlowe Purmo w Warszawie mieści się w nowoczesnym biurowcu KEN Center przy ulicy Ciszewskiego 15. Na ponad 500 metrach kwadratowych przewidziano przestrzeń na biura, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz ekspozycję grzejników marki Purmo. Na ekspozycji zaprezentowane zostały wszystkie modele grzejników oraz systemy ogrzewania podłogowego marki Purmo. Klienci mogą ją oglądać w godzinach pracy biura. Nowe warszawskie biuro koncernu Rettig Heating ma dogodną lokalizację w pobliżu metra oraz wygodny dojazd z lotniska. Udogodnienia komunikacyjne i bliskość centrum handlowego KEN Center to kolejny krok w stronę wygody klientów.
- Centrum logistyczne Rettig Heating w Rybniku przeszło kilka lat temu gruntowną rozbudowę i obsługuje dystrybucję nie tylko na terenie całej Polski, ale także do wielu innych krajów Europy. W związku z tym mieliśmy możliwość likwidacji magazynu w Warszawie i przeniesienia biura handlowego do nowoczesnego biurowca. Taka organizacja zapewnia większy komfort i efektywność pracy oraz umożliwia jeszcze lepszą obsługę naszych Klientów - wyjaśnia dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Wojciech Makowski.
12 stycznia oficjalnego otwarcia biura dokonali Tomasz Tarabura - dyrektor marki Purmo i Wojciech Makowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu. Zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć wernisaż humorystycznych grafik z grzejnikami Purmo w roli głównej, przygotowanych specjalnie z okazji inauguracji biura. Po spotkaniu gospodarze zaprosili wszystkich zgromadzonych gości na spektakl w teatrze Komedia.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA