Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy Chata, należącej do sieci składów budowlanych Vox, odbyło się 4 czerwca br. w Kaliszu.

Chata rozpoczęła działalność w 1994 r. jako dystrybutor boazerii PCW firmy Vox. Obecnie przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie ok. tysiąc pozycji materiałów budowlanych i wykończeniowych. Swoje oddziały Chata ma w Ostrowie Wielkopolskim oraz Sieradzu. Rozwój firmy i poszerzenie oferty spowodowały, że budynek, w którym poprzednio mieściła się firma Chata okazał się zbyt mały.

Nie bez znaczenia był również fakt, że był on dzierżawiony. Nowy budynek jest własnością firmy Chata, jego budowa i wykończenie pochłonęło 800 tys. zł.

W roku bieżącym również składy budowlane Vox zamierzają zainwestować we własne obiekty handlowe ponad 10 mln zł. Pod koniec czerwca br. do użytku zostanie oddany pierwszy budynek o powierzchni użytkowej 2,5 tys. m2 w nowym kompleksie handlowym w Chorzowie. Gruntowna przebudowa czeka składy w Zielonej Górze i we Wrześni. Wkrótce rozpocznie się też budowa nowego składu w Gnieźnie. W tym roku firma zamierza również zakupić grunt pod budowę obiektu w Koninie, a w perspektywie najbliższych dwóch lat planowane są inwestycje w Poznaniu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA