Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
23 listopada 2007 roku oficjalnie otwarto nową siedzibę firmy Ramex, na którą składają się market budowlany, salon ekskluzywnych łazienek i hurtowe centrum sprzedaży materiałów budowlanych. Nowy obiekt mieści się przy ul. Wiśniowieckiego w Nowym Sączu. Całkowita powierzchnia nowego obiektu wynosi ponad 7500 m2.
W uroczystości otwarcia udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych z prezydentem Ryszardem Nowakiem na czele, posłowie, senatorzy i przedstawiciele mediów. Nie zabrakło również dostawców i odbiorców firmy Ramex. 
- Dzięki nowym możliwościom, jakie daje nam siedziba przy ulicy Wiśniowieckiego wiemy, że będziemy mogli jeszcze bardziej zacieśnić z nimi współpracę - mówi Arkadiusz Gurba, kierownik działu marketingu firmy Ramex.
Po części oficjalnej spotkania, która odbyła się w nowej siedzibie wszyscy goście udali się do hotelu Perła Południa w Rytrze. Imprezę uświetniły występy zespołu regionalnego \"Sądeczanie\", recital Zbigiewa Wodeckiego, a także występ Bogdana Wołkowskiego - mistrza świata w trikach bilardowych.
24 listopada odbyło się też oficjalne otwarcie marketu dla wszystkich zainteresowanych. Atrakcją tego dnia były konkursy, w których nagrodą był m.in. przelot balonem. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA