Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
22 września odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy Kessel Sp. z o.o. Nowy obiekt mieści się we Wrocławiu przy ulicy Bardzkiej. Na uroczystość, która swoim klimatem przypominała prawdziwy bawarski Oktoberfest, oprócz gości reprezentujących najważniejszych partnerów handlowych firmy przybyli przedstawiciele firmy Kessel GmbH w osobach właściciela i zarazem założyciela firmy Bernharda Kessela oraz  wiceprezesa Alexandra Kessela. Honory gospodarza pełnił Leszek Sobczyk, dyrektor zarządzający Kessel Sp. z o.o.
Nowy obiekt funkcjonuje od początku lipca, kiedy to firma Kessel Sp. z o.o. z biura warszawskiego firma przeniosła się do Wrocławia. Zaletą nowej lokalizacji jest bliskość firmy-matki Kessel GmbH w Lenting (Bawaria). Poza pomieszczeniami biurowymi Kessel dysponuje we Wrocławiu również halą montażową, pozwalającą na montowanie urządzeń Kessel systemu modułowego (Modularis). Wykonywane są tam z półproduktów małe separatory tłuszczu i substancji ropopochodnych oraz elementy specjalne. W najbliższej przyszłości planowane jest też rozpoczęcie montażu przydomowych oczyszczalni ścieków.
Firma Kessel została założona przez Bernharda Kessela w 1963 roku. Dzisiaj grupa Kessel zatrudnia ponad 500 pracowników i posiada certyfikat ISO 9001. W swojej ofercie ma m.in. urządzenia przeciwzalewowe, wpusty, przepompownie, urządzenia do wykorzystania wody deszczowej, separatory, systemy studzienek oraz systemy odwodnień ze stali nierdzewnej. Ważną pozycję w ofercie firmy stanowią łazienkowe systemy odpływowe, m.in. liniowy odływ „Linearis”. W Polsce firma Kessel była od 2002 r. reprezentowana przez Geberit Sp. z o.o. 1 kwietnia 2004 r. utworzono Kessel Sp.
z o.o. z siedzibą w Warszawie.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA