Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Budowa nowej siedziby firmy TECE Sp. z o.o. pod Strzelinem dobiega końca. W październiku rozpoczęły się ostateczne prace wykończeniowe. Fizyczne przeniesienie firmy do nowej siedziby będzie dokonane na przełomie roku, natomiast oficjalne otwarcie planowane jest na czerwiec 2008 roku.
W nowo powstałej hali magazynowej ustawiane są regały wysokiego składowania. Z kolei budynek socjalno-biurowy przygotowano już do montażu stolarki i płytek ceramicznych, a w sąsiadującym obiekcie biurowo-szkoleniowym trwa wykonywanie posadzek betonowych.
Ogółem wykonaliśmy już 95% instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i elektrycznych. Na całej powierzchni tj. 2700 m2 zamontowano już gotowe do uruchomienia ogrzewanie podłogowe - powiedział Marek Furdykoń, prezes zarządu TECE Sp. z o.o.
Dzięki nowej hali, powierzchnia magazynowa firmy zwiększy się niemal czterokrotnie. Pozwoli to na przeznaczenie dotychczasowych obiektów wyłącznie na cele produkcyjne. Poprawi się także komfort pracowników biurowych i obsługi marketingowej. Nowe obiekty zwiększą również znacząco możliwości szkoleniowe firmy i pozwolą na dokształcanie m.in. wykonawców i projektantów.
Obecnie aż 70% produktów grupy TECE powstaje w Polsce. Firma TECE jest czołowym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej. Posiada 11 oddziałów w całej Europie i 21 przedstawicielstw na świecie. W Polsce działa od 1993 roku. W lipcu firma otworzyła nowe biuro regionalne w Krakowie.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA