Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Marmorin – od blisko ćwierć wieku produkujący umywalki z lanego marmuru, głównie dla światowych, zachodnich marek, wchodzi na polski rynek pod własnym logo. Premiera strategii firmy, połączona z uruchomieniem strony internetowej i wydaniem katalogu z nowościami, odbyła się podczas ISH we Frankfurcie. Ruszyła także sieć sprzedaży.

Mamy ogromne doświadczenie i chcemy je przenieść na Polskę – podkreśla Jakub Hrab, dyrektor generalny firmy Marmorin. – Rocznie planujemy wprowadzać na rynek po kilkanaście nowych modeli. Chcemy zaproponować umywalki, które klient będzie mógł kupić bez mebli.
Firma Marmorin jest bardzo dobrze znana w branży łazienkowej, jako renomowany producent umywalek z lanego marmuru (technologie „Solid Surface” i „lany marmur”) dla wiodących, światowych i polskich producentów mebli łazienkowych. Do tej pory 95% produkcji było eksportowane do wielu krajów na całym świecie (najdalej do Nowej Zelandii). Teraz Marmorin wprowadza do sprzedaży produkty pod własnym logo. Oprócz modeli z katalogu, klienci będą mogli zamówić w firmie Marmorin indywidualne projekty – nie tylko umywalek, ale i brodzików. Realizacja zamówionego wzoru ma wynosić tylko 3-4 tygodnie.
Marmorin dysponuje własnym laboratorium, które czuwa nad wysoką jakością produktów. Współpracuje również z wieloma designerami, w tym znanymi polskimi projektantami: Piotrem Wełniakiem i Marcinem Jędrzakiem. W katalogowej ofercie Marmorinu jest m.in. pierwsza na rynku polska umywalka wolnostojąca „Rea” (projekt Piotra Wełniaka). Firma oferuje także łączenia kolorów w jednym modelu. Wszystkie produkty posiadają w standardzie antybakteryjną powłokę „BioCote”.
Sprzedaż produktów pod logo Marmorin została już z powodzeniem przetestowana w salonach łazienkowych w Czechach. W Polsce firma Marmorin zamierza również być obecna w studiach kuchennych. Drugą bowiem część jej produkcji stanowią luksusowe zlewozmywaki kompozytowe z „Magranitu”, z antybakteryjną powłoką „BioCote”, od 8 lat produkowane pod markami europejskich producentów. Tak jak umywalki, będą one teraz sygnowane również logo Marmorin. W planach jest poszerzenie ich gamy kolorystycznej.

Marmorin sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 67-400 Wschowa, tel. (065) 549 68 50, fax (065) 549 72 28, e-mail: office@marmorin.pl, sales@marmorin.pl, www.marmorin.eu

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA