Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Dornbracht uruchomił swoją nową stronę internetową. Na www.dornbracht.com po raz pierwszy połączone zostały wszystkie treści dotyczące świata produktów, przedsiębiorstwa i projektów kulturalnych, w które angażuje się firma Dornbracht.
Bazując na takim połączeniu, Dornbracht zaprasza użytkowników do całkowicie nowego, ekscytującego świata. Design strony jest minimalistyczny i neutralny, tak aby podkreślić bogaty świat obrazów Dornbracht. Każda oferta produktowa ma stałą część tekstową, która wzbogacona jest dodatkowymi, tematycznie z nią związanymi artykułami, tzw. „Related Content”, dlatego odwiedzający stronę produktu bezpośrednio zobaczą również na przykład projekty kulturalne i artykuły odnoszące się do tematu. Inteligentne połączenie, które w taki sam sposób działa także w odwrotnym kierunku.
Na nowej stronie internetowej firma Dornbracht ułatwia użytkownikom orientację: odwiedzający może albo skorzystać z nawigacji rożnych kategorii i serii, albo może intuicyjnie przeglądać stronę, wybierając obrazy. Bogata oferta elementów multimedialnych stanowi dopełnienie całokształtu: strona zawiera odnośniki do filmów o produktach i dokumentacji wideo projektów kulturalnych.
Wprowadzając przejrzystą strukturę menu i dodatkowe informacje zawarte na stronie produktu, Dornbracht wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, aby także na stronie internetowej zawrzeć więcej wskazówek i porad odnoszących się do oferty produktowej. Użytkownicy mają dostęp do danych technicznych i szczegółowych rysunków bez konieczności użycia dodatkowego loginu. W ten sposób www.dornbracht.com stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale oferuje również istotne informacje dla projektantów, architektów, instalatorów i inwestorów. Nowy projekt strony Dornbracht.com to pierwszy krok przedsiębiorstwa do wzmocnienia komunikacji w Internecie. Także strefa „Dornbracht Professional” będzie miała nową odsłonę już w połowie bieżącego roku. W „My Dornbracht” udostępniamy specjalistom wzbogaconą ofertę serwisową z dodatkową charakterystyką produktów. Koncept i design strony internetowej zostały opracowane we współpracy z Meiré und Meiré z Kolonii. Agencja już od 1996 r. kompleksowo realizuje strategię komunikacji dla marki Dornbracht, jej produktów i projektów kulturalnych. Opracowanie i wykonanie strony – Comspace, Bielefeld. Jest to nowy partner techniczny, z którym firma Dornbracht będzie w przyszłości współpracować. Strona internetowa obsługiwana jest przez system Content Management Systems Sitecore.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA