Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Poolspa uruchomiła nową stronę internetową. Na www.poolspa.pl zapoznać można się nie tylko z wirtualnym katalogiem z ofertą firmy, ale także cennymi informacjami na temat hydromasażu oraz m.in. interaktywnymi programami pomagające w wyborze wymarzonej wanny, czy badającymi poziom stresu. Nowy serwis pełni zatem funkcję wirtualnego przewodnika po świecie spa&wellness.
Znajdziemy tutaj pełną ofertę producenta, z kompletnymi informacjami o każdym produkcie, jego wymiarami, aktualnymi cenami, rysunkami technicznymi, warunkami instalacji i gwarancji oraz specjalnie przygotowanymi dla architektów plikami do pobrania, które ułatwią im pracę w trakcie projektowania. Nowy serwis Poolspa to także kopalnia wiedzy o hydromasażu. Pozwala on na zapoznanie się z technologicznymi aspektami hydroterapii oraz z dostępnym wyposażeniem w poszczególnych systemach oferowanych z produktami Poolspa. Strona zawiera także informacje o efektach i dobroczynnym działaniu hydromasażu na organizm człowieka oraz szczegółowy opis innych metod i technik z dziedziny wellness wykorzystywanych w urządzeniach producenta tj. chromoterapia, muzykoterapia i aromaterapia. Poolspa przychodzi z pomocą wszystkim zainteresowanym terapią wodną. Dla łatwiejszego zorientowania się w skomplikowanej dla laika technologii hydromasażu, firma stworzyła trzy modelowe programy wellness: Body Regeneration, Pro Relaxation, Skin Beauty.  Po zapoznaniu się z efektami poszczególnych programów, internauta zainteresowany zakupem wanny może skorzystać z aplikacji „Konfigurator wellness”, która poprzez system odpowiednio sprecyzowanych pytań, dobiera model dopasowany zarówno do wielkości łazienki, jak i potrzeb oraz oczekiwań jej użytkownika. Na zakończenie otrzymujemy rekomendowane przez konfigurator wanny, a także, do wydrukowania, pełną listę salonów łazienkowych z danego województwa, w którym można dokonać zakupu.
Interesująca może być także interaktywna aplikacja „Vitalizator”. To swoisty tekst psychologiczny, który mierzy poziom stresu. Wraz z wynikiem otrzymuje się porcję dobrych rad, które pomogą w zrelaksowaniu się, a także pliki do ściągnięcia z odprężającą muzyką i tapetami do komputera.
Poolspa w swoim serwisie umieściła także mapę spa, która zawiera sprawdzone i godne polecenia ośrodki spa&wellness zlokalizowane w całej Polsce.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA