Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
20 sierpnia dokonano uroczystego otwarcia nowej wystawy łazienek grupy dystrybucyjnej BIMs PLUS we Wrocławiu. Nowy obiekt mieści się przy ulicy Krakowskiej 119. Należy do sieci 13 wystaw specjalistycznych pod hasłem „Łazienki z pomysłem” zlokalizowanych w największych miastach Polski.
Podczas otwarcia, na które zaproszono około 100 architektów oraz kilkunastu dostawców współpracujących z firmą BIMs PLUS dokonano uroczystego przecięcia wstęgi oraz prezentacji pracowników. Po części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowo-artystyczna. Podczas całej imprezy można było się posilić przy grillu i „wiejskim stole”.
Wystawa w jej formie i koncepcji, która nie wskazuje prostych, szablonowych rozwiązań, jest narzędziem pracy i źródłem inspiracji dla architektów. Jest miejscem, gdzie można obejrzeć elementy wyposażenia łazienki w ich surowej, niezakłóconej formie, którą mogą oni wykorzystać w swoich przyszłych projektach. Polecana jest również architektom jako miejsce spotkań z ich klientami – deklaruje Dariusz Idzi, wspólnik w BIMs PLUS Dolny Śląsk Sp. k.
Na wystawie na powierzchni blisko 400 m2 klienci mogą znaleźć asortyment kilkudziesięciu producentów zarówno polskich jak i zagranicznych w zakresie ceramiki, armatury, wanien stalowych i akrylowych, kabin natryskowych, stelaży podtynkowych, mebli łazienkowych i dodatków łazienkowych. Pokazano tu również propozycję kompletnej łazienki „bez barier” dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się opartą na produktach firm Lehnen i Hewi.
BIMs PLUS to grupa 11 firm na terenie całej Polski działających od 1992 r., specjalizujących się w sprzedaży produktów z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Od początku istnienia firmy współpraca była skierowana na firmy instalacyjne, projektantów i architektów. BIMs PLUS to największa grupa dystrybucyjna w Polsce w swojej branży obecna na terenie całego kraju w 100 punktach sprzedaży oraz 13 wystawach sanitarnych. Oprócz nowo otwartej wystawy we Wrocławiu jeszcze w tym roku nastąpi otwarcie salonu łazienek w Bielsku-Białej oraz Łodzi.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA