Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W ciągu ostatniego miesiąca swoje serwisy internetowe zmodyfikowały m.in. Pool-Spa i Ravak. Serwis www.poolspa.pl ma nowy layout utrzymany w stylistyce pozostałych materiałów promocyjnych stosowanych przez firmę od początku roku.

Najważniejszą zmianą jest to, że serwis zawiera obecnie pełną ofertę firmy ze zdjęciem oraz dokładnym opisem każdego produktu, cenniki, listę punktów sprzedaży oraz miniprzewodnik po świecie wellness. Strony zawierają pliki CAD i rysunki techniczne wszystkich produktów z możliwością ich natychmiastowego ściągnięcia i wykorzystania w projekcie. Dodatkowo w dziale Galeria serwisu umieszczono zdjęcia pokazujące produkty Pool-Spa w aranżacjach.

Ravak przebudował swoją stronę internetową pod polskim adresem www.ravak.pl. Obecnie witryna jest atrakcyjna graficznie, a co najważniejsze - czytelna i łatwa w nawigacji. Oprócz informacji o firmie i danych teleadresowych, w serwisie znaleźć można informacje o szkoleniach, aktualnych promocjach, zdjęcia produktów, cenniki, mapę serwisu, kontakt do przedstawicieli firmy. Na kolejnych poziomach strony można znaleźć zdjęcia poszczególnych produktów, rysunki techniczne, szczegóły montażowe, kartę katalogową z parametrami technicznymi produktu, opis zastosowania itp. szczegóły. Na stronie Ravaka znajduje się także zbiór pytań najczęściej zadawanych producentowi wraz z odpowiedziami na nie. Szkoda, że taka strona powstała dopiero teraz. Z pewnością będzie skutecznym kanałem komunikacyjnym między firmą, klientami i wszystkimi osobami, które z nią współpracują.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA