Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

14 maja 2004 roku w Łodzi odbyło się oficjalne otwarcie nowego Centrum Dystrybucyjnego firmy Onninen. Wśród 500 zaproszonych gości obecni byli m.in. właścicielka oraz przewodnicząca rady dyrektorów Onvest Oy, Anja Toivanen, przewodnicząca rady dyrektorów Onninen Oy, Maarit Toivanen-Koivisto, prezes zarządu Onninen Oy, Petteri WalldŽn. Uroczystość prowadziła Monika Richardson.

Podczas spotkania prezes zarządu Onninen Sp. z o.o., Jussi Piipponen odebrał certyfikat jakości ISO 9001:2000 przyznany firmie Onninen przez Kema Quality Polska Sp. z o.o. W trakcie imprezy prowadzona była akcja charytatywna na rzecz Szpitala Dziecięcego Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Budowa Centrum Dystrybucyjnego rozpoczęła się wiosną ubiegłego roku. Pierwsza faza, wybudowanie obiektu o powierzchni 9300 m2, została ukończona we wrześniu 2003 roku. Powierzchnia magazynu wynosi 8000 m2; znajduje się w nim 15 tys. półkowych adresów magazynowych. Centrum Dystrybucyjne obsługuje wszystkie oddziały firmy Onninen w Polsce. W punktach Express klienci mogą dokonać zakupów prosto z półki. Pozostały asortyment jest dostępny w Centrum Dystrybucyjnym. Zamówiony w Centrum towar może być dostarczony bezpośrednio do klienta lub klient może sam odebrać towar w najbliższym punkcie.

Firma Onninen rozpoczęła działalność w Polsce w 1996 r. W ubiegłym roku polskie przedstawicielstwa firmy połączyły się tworząc Onninen Sp. z o.o. Obroty firmy w naszym kraju wyniosły w ubiegłym roku ponad 302 mln zł.

Onninen to przedsiębiorstwo rodzinne z ponad 90-letnim doświadczeniem w branży. Jest jednym z wiodących w Europie dostawców materiałów technicznych. Klienci Onninen reprezentują branże: elektryczną, instalacyjno-grzewczą, chłodniczo-klimatyzacyjną, przemysłu i infrastruktury, dystrybucji artykułów technicznych oraz instytucje publiczne.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA