Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pool-Spa kończy inwestycję w nowoczesne centrum szkoleniowe. Na ten cel firma przeznaczyła cały parter swego biurowca w Gryficach. W sierpniu uruchomiono tam salę ekspozycyjną, która przybrała formę obszernego salonu kąpielowego (showroomu), gdzie uczestnicy szkoleń będą mogli na własnej skórze przekonać się o zaletach hydromasażu Pool-Spa.

Pierwsze szkolenia w nowym centrum ruszą już we wrześniu. Zapraszani na nie będą pracownicy firm współpracujących z producentem, dystrybutorzy, sprzedawcy, instalatorzy, serwisanci, architekci, projektanci, a także dziennikarze.

Firma twierdzi, iż jej showroom to obecnie największa w Polsce ekspozycja urządzeń z hydromasażem. Prezentowane są tu wanny z hydromasażem, panele masażowe, kabiny parowo-masażowe, a także wieloosobowe wanny spa - w sumie prawie 30 urządzeń. Obok sali ekspozycyjnej znajdują się przebieralnie dla uczestników szkoleń, gdyż z założenia każde szkolenie Pool-Spa będzie kończyło się kąpielą i testowaniem urządzeń z hydromasażem.

- Handlowiec tylko wtedy jest skuteczny, gdy w stu procentach przekonany jest do produktu, który sprzedaje - tłumaczy Paweł Skrzeczkowski, dyrektor handlowy Pool-Spa.

- O wszystkich zaletach hydromasażu możemy przekonać się dopiero, gdy sprawdzimy go na własnej skórze. Stąd pomysł stworzenia takich warunków szkoleń, które pozwolą uczestnikom na kąpiel. Z doświadczenia wiemy, iż ci, którzy spróbowali hydromasażu nie mają żadnych wątpliwości co do jego skuteczności oraz pozytywnego wpływu na samopoczucie, zdrowie, a także kondycję fizyczną.

Drugą część centrum szkoleniowego Pool-Spa stanowi sala konferencyjna wyposażona w sprzęt audiowizualny. Centrum projektował Rafał Drabczyk, na stałe współpracujący z firmą Roca.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA