Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Spółka Kabi zapowiada rozszerzenie palety kabin oferowanych w ramach swoich najpopularniejszych serii - Nowa i Nowa plus. Nowe projekty opierać się będą na sprawdzonych i niezawodnych wzorach, zaś zmiany dotyczyć będą elementów estetyki i funkcjonalności kabin.

Prezentacja nowych wyrobów przewidziana jest w ciągu najbliższych miesięcy. Rozszerzenie asortymentu przełoży się na zwiększenie liczby pozycji katalogowych do blisko 200. Rozwój produktów jest kolejnym istotnym elementem prokonsumenckiej polityki Kabi. Spółka w ciągu ostatnich 13 miesięcy podjęła wiele działań zmierzających do zagwarantowania wysokiej jakości swoich wyrobów.

Dzięki znacznemu zaostrzeniu wymogów jakościowych spółka Kabi jako pierwsza w branży otrzymała certyfikat \"Najlepsza Polska Jakość\" nadany przez Europejski Instytut Jakości, który wysoko ocenił proces projektowania i produkcji kabin.

Kolejnym ważnym świadectwem dbałości o jakość jest wdrożenie systemu zarządzania jakością wg norm ISO 9001:2000. Poprawność funkcjonowania systemu została potwierdzona globalnym certyfikatem wydanym przez Dekra ITS w marcu 2004 roku. Certyfikat obejmuje etapy projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu kabin natryskowych. Wartym wzmianki jest fakt, że globalny certyfikat honorowany jest poza Europą, również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Więcej informacji o firmie i produktach znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod adresem www.kabi.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA